Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Revelion ROPORTAL!

  

41 membri au votat

  1. 1. Sunteti interesati de revelionul Roportal de la Constanta?

    • da
      22
    • nu
      19


Postări Recomandate

Exista deja un prim plan pentru intalnirea din martie, insa pana atunci e cale lunga si eu nu rezist fara voi atata vreme! In consecinta, tartorului perturbator :cheer: i-a mai venit o idee geniala! :spiteful: REVELION ROPORTAL!!! Initial m-am gandit sa il facem la mine, dar nu am decat doua camere, asa ca putem inchiria o casuta sau un apartament mai mare pentru cateva zile.

Ganditi-va si inscrieti-va! Dar rapid ca sa ma apuc de treaba! :yahoo: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista deja un prim plan pentru intalnirea din martie, insa pana atunci e cale lunga si eu nu rezist fara voi atata vreme! In consecinta, tartorului perturbator :cheer: i-a mai venit o idee geniala! :spiteful: REVELION ROPORTAL!!! Initial m-am gandit sa il facem la mine, dar nu am decat doua camere, asa ca putem inchiria o casuta sau un apartament mai mare pentru cateva zile.

Ganditi-va si inscrieti-va! Dar rapid ca sa ma apuc de treaba! :yahoo: :lol2:

 

Pai prezinta-ne toata oferta.

Unde / cat / cum/ program artistic / conexiune internet ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, la Constanta!

 

Deocamdata e in faza de proiect! Incep sa caut mai multe azi! Dar vreau sa stiu daca am pentru ce sa ma agit, daca sunteti interesati sa imi faceti o vizita si ne petrecem alte cateva zile perfecte impreuna! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io pana la Constanta fac o zi pe drum :yahoo:

Ioooiii! N-am fost in stare sa vin azi-vara, crezi ca voi veni iarna? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io pana la Constanta fac o zi pe drum :yahoo:

Ioooiii! N-am fost in stare sa vin azi-vara, crezi ca voi veni iarna? :spiteful:

 

Da, de ce nu?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×