Sari la conținut
Forum Roportal
kinkyutza

zodii si caracteristicile lor

Postări Recomandate

eu sun o berbeaca incapatanata.asa se zice despre berbeci.sun veseli,optimisti,se contrazic mereu,au rol de coducator,se arunca in viata cu risc si daca risca se ridica si merg mai departe.au si calitati:sunt iubitori in dragoste,fideli.cam asta este.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ah da stiu... :) ...dar trebuie sa treci dincolo de aparente ca sa intelegi adevarul... :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fecioara,09.09.1968

 

Spirit analitic-critic, pretentioasa cu propria persoana si sunt convinsa ca nu ma prea iubesc. Iubesc tot ce ma inconjoara si am o curiozitate bolnava pentru tipologiile umane, am un instinct matern extrem de dezvoltat, mi-am iubit puiutii mai presus de orice pe lume si ii voi iubi mereu.Sunt loiala in prietenie,iar in casnicie nu accept o a treia persoana.Mai bine ma retrag eu!Financiar vorbind sunt un dezastru international,arunc cu bani stanga si-n dreapta rapid(cu grija sa nu lovesc pe careva) doar pentru casa,copil sot si din an in paste cate ceva pentru mine.Psihic sunt putin prea echilibrata.Ajung sa ma satur de mine cand vreau sa las si eu fraiele mai libere.Asta mi se trage de la obligatia de a fi mereu cu toate simturile ascutite pentru puii mei.Cel mare,Andrei doarme pe un nor cu ingerii,cel mic este bolnav(atrofie musculara spinala). :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt berbeaca si cred ca sa-au zis caracteristicile.

Dar ce ziceti de zodiacul chinezesc. De ce vorbiti numai de ce vedeti prin ziare si la televizor, horoscopul chinezesc mi se pare mult mai real(daca pot sa zic real)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu se mai spuna ca nu vorbim de zodiacul chinezesc!Sunt in zodia maimutei (de pamant )si caracteristicile seamana cu cele precizate in zodiacul european despre fecioara.Acolo insa am gasit amanunte mai multe si mai apropiate de pesonalitatea mea(mai complex realizat).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×