Sari la conținut
Forum Roportal
in_secta

zapada

Postări Recomandate

ce faceti iarna dak nu e zapada si n-aveti bani sa mergeti la munte? poate imi dati si mie niste idei... eu sunt nascuta iarna,imi place iarna (dar atunci cand e zapada...k sa ma dau cu sania..si cum de cativa ani incoace nu prea e...ma cam deprima...si bani de munte ciuciu... :P )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imprastie vreo doi saci de faina pe-afara :P :o:

si dak ar aluneca...asa sa-si mai rupa unu mana(iti dai seama k nu mai poate sa faca lucru manual :cheer:)...altu piciorul..altu dintii...sa vezi atuncea veselia de pe lume... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai asta e faza..nu se accidenteaza nimeni pe faina...si nici nu raceste cineva daca inghite faina..o sa aiba nevoie doar de spalaturi stomacale..sau poate nici de alea :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai tocmai asta e faza..nu se accidenteaza nimeni pe faina...si nici nu raceste cineva daca inghite faina..o sa aiba nevoie doar de spalaturi stomacale..sau poate nici de alea :cheer:

..ideea era k faina sa alunece..k dak zapada nu-i...

....pai dak nu cade nimeni, nu se imbolnaveste nimeni...de ce sa-mi mai placa iarna?!.. .tocmai asta e farmecul :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
(dar atunci cand e zapada...k sa ma dau cu sania..si cum de cativa ani incoace nu prea e...ma cam deprima...si bani de munte ciuciu... :cheer: )

pai... vezi ca s-a inventat o sanie pe baza de spuma poliuretanica si cauciuc ... care alunca cam pe orice suprafata :cheer:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stai in casa... si te uitii la peretii albi .... si iti imaginezi ca esti la munte :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ai gresie pe hol si e destul de lung...faci cald in casa, cumperi cativa metrii de folie din aia din plastic, o intinzi pe hol dai cu apa pe jos, niste sampon sau gel de dus ca sa faca spuma si te arunci:D!

buna idee :clapping:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×