Sari la conținut
Forum Roportal
alexa sweet th

Criss Angel the mindfreak

Postări Recomandate

buna! mie imi place mult de acest iluzionist criss angel si m-am intrebat mereu cum face aceste lucruri...si mama unei colege fff. credincioasa cica " poy sigur aceasta persoana e cu diavolul pt. ca un credincios nu ar crede prostii dinastea..." si m-am enervat rau ca cica ma face pe mine necredinciosa...:o:...asha sa revenim si chiar si eu am incercat niste chesty d'ale lui si mi-am reusit si cand le-a vazut a ramas muta de fapt toata clasa mea...si apoi cand a iesit vad ca is face cruce... :P si unele is adevarate...s-ar spune ca este magie neagra sau nush...puteri supranaturale...astept propuneri sa ma lamuriti :P

post-58363-1164820716_thumb.jpg

post-58363-1164820738_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine.. atunci uitati-va la prima poza postata de alexa. barbatul e criss angel si femeia e... aa... bine, nu stiu cine e da' stiu c-o ciopartit-o bine. :focus: uitati-va si voi interesati-va cautati pe www.youtube.com "criss angel" si vedetzi acolea multe multe "scamatorii" k nuj cum sa le zic... o sa va placa trust me! :cheer: aa.. adica us! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! mie imi place mult de acest iluzionist criss angel si m-am intrebat mereu cum face aceste lucruri...si mama unei colege fff. credincioasa cica " poy sigur aceasta persoana e cu diavolul pt. ca un credincios nu ar crede prostii dinastea..." si m-am enervat rau ca cica ma face pe mine necredinciosa...:hi:...asha sa revenim si chiar si eu am incercat niste chesty d'ale lui si mi-am reusit si cand le-a vazut a ramas muta de fapt toata clasa mea...si apoi cand a iesit vad ca is face cruce... :P si unele is adevarate...s-ar spune ca este magie neagra sau nush...puteri supranaturale...astept propuneri sa ma lamuriti :)

 

Prejudecata gresita ... ceea ce tine de magie neagra e Vrajitoria iar ceea ce tine de supranatural e imposibilul si cum de la un timp "Nothing is impossible!" -marca Adidas ... Se pot face toate astea

 

Si 2 la mana : Din contra TREBUIE sa fii credincios ca sa faci astfel de lucruri de care zici tu

 

Sper ca a fost destul de edificator ceea ce tiam spus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chris Angel...super tare tipul....nam cuvinte...am vazut cateva filmeulete...cel care ma lasat masca..cel mai rau dintre toate pe care le-am vazut a fost cel in care a despicat o doamna in 2...am ramas ;) :) :) ...aste putin spus...imi place multe ceea ce face....acat k pe la noi nu se prea stie de el...putini sunt cei ce ai auzit de el...sau poate ma insel eu....cat despre cei ce cerd k e ceva necurat in el...ce sa le spun....el este printe putinii oameni ce au curajul de a testa limitele imposibilului...IMPOSIBIULUL ESTE DOAR POSIBILUL NEDEMONSTRAT....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

criss angel si necuratul !?! :) ,in primul rand cea ce face el este street magic adica iluzionism,niste trucuri,am scris "niste" nu fiindca nu sunt spectaculoase ci fiindca majoritatea iluzilor sunt regizate,un alt iluzionist mai cunoscut este david blaine,dar el face mai mult card magic si mai doboara recorduri de stat intrun picior si mai stiu ce.. in genul iluzilor lui criss mai este si Cyril ,vedeti pe you tube,care ,parerea mea sunt pe bune(nu ca ar avea puteri diabolice ;) ci doar nu sunt regizate scenele,in concluzie,magia neagra nu este intalnita cel putin genul acesta de magie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca mai nou l-au preluat si televiziunile, pe antena2 cred, am vazut o emisiune cu el de vro 30 de min cu trucurile pe care le-am vazut si pe youtube. Spun trucuri pt ca nu mi se pare cu nimic deosebit acest personaj decat prin faptul ca isi cauta celebritate... Singurii pe care ii cred in stare sa faca ce face el sunt oamenii care isi dedica viata meditatiei si sunt oameni puri. Oricum unele din ele sunt explicate tot pe youtube cum sunt facute chiar de e sau de oamenii cu care lucreaza de aceea inclin sa cred ca si celelalte au o explicatie logica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simple trucuri facute cu camera video-regizate ff clar...e sub nivelul lui david blaine..nu tin deloc de paranormal..http://www.youtube.com/watch?v=CJGtnPg6LlM&mode=related&search=

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! mie imi place mult de acest iluzionist criss angel si m-am intrebat mereu cum face aceste lucruri...si mama unei colege fff. credincioasa cica " poy sigur aceasta persoana e cu diavolul pt. ca un credincios nu ar crede prostii dinastea..." si m-am enervat rau ca cica ma face pe mine necredinciosa...:yahoo:...asha sa revenim si chiar si eu am incercat niste chesty d'ale lui si mi-am reusit si cand le-a vazut a ramas muta de fapt toata clasa mea...si apoi cand a iesit vad ca is face cruce... :) si unele is adevarate...s-ar spune ca este magie neagra sau nush...puteri supranaturale...astept propuneri sa ma lamuriti :crazy:

Poti sa ne spui si noua ce chestii ti-au reusit tie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×