Sari la conținut
Forum Roportal
deadlylanguage

WoW-cartele preplatite

Catele preplatite wow  

10 membri au votat

  1. 1. Ti se pare corect pretul unei cartele preplatite pentru world of wacraft?

    • Da-mi se pare rezonabil pentru ce ofera jocul
      5
    • Nu-e o suma extrem de mare
      5


Postări Recomandate

il joc kracuit, nu ptr ca mi s-ar parea o suma mare, ci ptr ca asa e la romani...:good:

 

ps:imi place jocul. :yam:

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
il joc kracuit, nu ptr ca mi s-ar parea o suma mare, ci ptr ca asa e la romani...:good:

 

ps:imi place jocul. :yam:

 

Wow-ul nu poate fi jucat single...toata atmosfera e data de multimea de jucatori,in timp ce pe serverele pirat gasesti maxim vreo 60, pierzand astfel tot ce diferentiaza jocul asta de "the big picture".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt servere cu peste 6000+ player online crede-ma,problema e ca sunt multe servre ,daca ar fi putine jucatorii sau concentra pe acel server si ar fi mai multi

Editat de christian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ironic: ma scarbeste atitudinea ta.

@christian: gresit. Serverele alea duc si ele un numar limitat de jucatori. Sunt mai multe pentru ca unul nu poate sa-i tina pe toti.Daca s-ar concentra doar s-ar ajunge repede la limita impusa si nu ai mai putea sa intrii pe server. Daca scot si limita pur si simplu o sa se miste infect pana cand pica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cardurile se afla in orice magazin - diverta sau mediagalaxy ... etc

 

pretul nu este unul mare 50 ron / luna

 

joc MMORPG inca din 2002 ... si pot sa va spun ca nici nu se compara contentul dintre un server pirat si un server original.

Daca se merita cumparate jocurile, DA , dar doar acestea. Cele care se joaca offline ... traiasca pirateria.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cardurile se afla in orice magazin - diverta sau mediagalaxy ... etc

 

pretul nu este unul mare 50 ron / luna

 

joc MMORPG inca din 2002 ... si pot sa va spun ca nici nu se compara contentul dintre un server pirat si un server original.

Daca se merita cumparate jocurile, DA , dar doar acestea. Cele care se joaca offline ... traiasca pirateria.

 

Poti plati si cu cardul,e putin mai ieftin... 12 euro ...si mai putina bataie de cap. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti plati si cu cardul,e putin mai ieftin... 12 euro ...si mai putina bataie de cap. :o:

29-08 24-08 74 WORLDOFWARCRAFT/24080 12.99-

 

deci ... 12.99 mai exact :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×