Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Ma'at

cluburile de noapte

Rate this topic

Recommended Posts

Toti avem curiozitati,interese,dorinte ascunde s.a.m.d.Unii le recunosc,altii nu.Insa cum ati reactiona daca ati afla ca partenurul.-a ar frecventa cluburile de striptease si voua nu v-a spus niciun cuvant?V-ati simti intr-un fel inselat?Nu ati spune nimic,lasand lucrurile sa curga?Sunt cluburile de noapte un lucru benefic sau malefic intr-o relatie? 8)

nu, mah, duca-se ... si intoarca-se distrat 8)

mai....e vorba de ''partener''...omul cu care,teoretic,trebuie sa imparti totul...

o relatie inseamna si asumarea unor anumite limitari...eu privesc lucrurile asa :

''pot manca la o masa orice...dar pot alege intre un fel de mancare sau altul...insa daca le consum pe ambele[din lacomie]....fac indigestie....e optiunea mea ce mananc,insa in mod clar nu pot manca...totul''

si sa nu-mi spui ca ma plictisesc de acelasi fel de mancare...caci o persoana nu-i statica...bibelou...sa fie la fel in fiecare zi :)

Consider ca e o prostie! Nu cred ca cluburile pot avea vreo influienta benefica! Daca deja exista o relatie cit de cit serioasa, ar trebui sa se mai abtina! Limitati-va la una/unul!

Striptisse-ul mi se pare cam inuman fata de partener\a! Este o dovada de lipsa de respect!

Consider ca e o prostie! Nu cred ca cluburile pot avea vreo influienta benefica! Daca deja exista o relatie cit de cit serioasa, ar trebui sa se mai abtina! Limitati-va la una/unul!

Striptisse-ul mi se pare cam inuman fata de partener\a! Este o dovada de lipsa de respect!

Asa Dirtyangel, fa morala !Zi tot !DAr mai ales zi detaliile murdare ...de la tineeee.

Toti avem curiozitati,interese,dorinte ascunde s.a.m.d.Unii le recunosc,altii nu.Insa cum ati reactiona daca ati afla ca partenurul.-a ar frecventa cluburile de striptease si voua nu v-a spus niciun cuvant?V-ati simti intr-un fel inselat?Nu ati spune nimic,lasand lucrurile sa curga?Sunt cluburile de noapte un lucru benefic sau malefic intr-o relatie? :o:

Orice este benefic pana nu se face exces.

opus se apre ca am dat peste u baiat car enu e apsionat de cluburile de sptiptease. specimen rar in ziua de azi..asa ca o sa l pastrez cat de mul timp pot...sincer pe mine ma tenteaza noutatea si de ce nu si un striptease? eu s mai nebunatica cand sunt indragostita si as merge si cu prietenu sa vad ce areactie ar avea..desi actualul poate ca m-ar parasi ..nush da pe mine am tenteaza ideea... :yam:

Sign in to follow this