Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

virsta optima pentru casatorie!!? Avem moravuri GREELE!

Evaluează acest topic

Crezi ca politicienii, cadrele, sefii nostri sint frustrati sexual?  

5 membri au votat

  1. 1. Crezi ca politicienii, cadrele, sefii nostri sint frustrati sexual?

    • practica onania ?
      3
    • sau nu?
      3


Postări Recomandate

Titlul subiectului: virsta optima pentru casatorie!!? Avem moravuri GREELE!

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Acum, cind totusi se pare ca am apucat-o si noi pe calea normalitatii ( vorba lu' Iliescu) am ramas cu multe sechele noi, rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prt femei varsta optima ptr casatorie stiu ca-i pana in 30 de ani(asta de.pe.de.v. biologic) ptr barbati nu stiu(.totusi iti trebuie o anumita maturitate ptr a lua decizia asta ptr ca nu vorbesti de casatorie ca si cum te-ai decide sa te tunzi sau sa mergi la piata.eu cred ,insa ,c-o sa depasesc varsta de 30 de ani :8):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prt femei varsta optima ptr casatorie stiu ca-i pana in 30 de ani(asta de.pe.de.v. biologic)

[snapbacca]61872[/snapbacca]

De ce crezi asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca este o varsta optima de casatorie.Faci pasul asta cand crezi este bine dar sa zic asa o varsta minima cred ca ar fi 22-23 de ani cat despre varsta maxima asta nu cred ca exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nevoie sa tipi ca vad sa citesc. stiu ca ai spus dpdv biologic, dar tot nu mi-ai spus de ce crezi asta. Poti sa explici chiar si genetic. Te asigur ca voi intelege 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Datorita tabu-urilor si a pseudoeducatiei sexuale si culturale din "iepoca de aur" inca ne putem lauda ca suntem tara cu cei mai multi practicanti a onaniei juvenile si mature. Asta n-ar fi nimic, dar obiceiul persista pina la virste inaintate.
De unde ai luat informatiile astea?
Prea sarac pentru a-si trai propria viata sexuala, rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare cand simte ca e pregatit.

[snapbacca]62269[/snapbacca]

 

varsta maxima biologica pentru sau impotriva casatoriei nu exista

 

varsta biologica nu conteaza in privinta casatoriei, ci in ceea ce priveste procreatia: dupa 35 ani, exista o mai mare probabilitate ca femaia sa nasca un copil cu boli genetice (datorita degradarii materialului genetic al mamei - nu inteleg de ce se nu se fac statistici asemanatoare si pentru tatici!!!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×