Sari la conținut
Forum Roportal
Desert_Rose

tema scandal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pt ca tot radem de ideea cu amantul/amanta in dulap.o intrebare fetelor/baietilor:

 

sa presupunem ca va duceti acasa la el/ea pe neasteptat.ce ati face daca ati gasi o tipa/un tip in dulap.

 

astept raspunsurile.

Editat de julia23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
raspuns cinic: daca e tot e ea....marfa!

doamne un loc mai bun nu gasea ,de ce tocmai dulap ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt ca tot radem de ideea cu amantul/amanta in dulap.o intrebare fetelor/baietilor:

 

sa presupunem ca va duceti acasa la el/ea pe neasteptat.ce ati face daca ati gasi o tipa/un tip in dulap.

 

astept raspunsurile.

 

Daca as locui la el acasa mi-as face bagajele si as pleca ... daca ar locui el la mine si l-as gasi intr-o asemenea postura si-ar face bagajele si ar pleca ... In orice caz chiar daca ar fi un soc pt. mine nu sunt adepta "circului" :doh:

Editat de ISIS76

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as ramine trasnita in acel moment si apoi in primul rind as arunca tipa aia in srada si apoi ma clarific cu partenerul! Ar fi un scandal pe cinste!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca as intilni amanta lu' amanta in dulap...as intreba ...Menage a trois...? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

He he, eu tocmai pentru a evita astfel de situatii ( in cazul extrem in care s-ar pune problema) iau masuri preventive: mereu sun sau trimti sms daca se inampla sa vin acasa la o ora neasteptata. Nu-mi plac surprizele... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow..daca i-as prinde ea ar zbura pe geam imreuna cu hainele lui si p el l-as da afara in p.... goala..asa sa-l vada toata lumea..sa se sature de inselat...apoi nu stiu ce as face..dar sigur ar afla toata strada de escapada lui..intai ii dau afara si apoi arunc hainele sa nu aiba timp sa se imbrace :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×