Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
bengos

atenti

Recommended Posts

in primul rand.. buna/salut..sunt nou pe forum.. poate vati dat seama :D o data ce e primul mesaj :wacko:

Vreau sa felicit pe ALX pt. k ajuta ff multi useri care se inscriu aici.. mai vreau sa`l felicit pentru k nu`l intereseaza legile ..si face bine.

ALX frate dak se poate baga id-ul *****@yahoo.com in lista ta de messenger.. vreau sa vorbesc ceva cu tine este urget si nu pot publica pe forum ms frumos si.. dak intri pe mine lasa`mi mesaj cu " alx " forum... sa stiu cine esti... thx inca o data... si.. bafta la toata lumea

"Atenti ...deci" la gramatica, limbaj de mirk si mai ales instigare la nerespectarea legislatiei!

Mda, si ce legatura are topicul cu Software??? :wacko:

Scrie-mi pe : ****@gmail.com

Si Emma, fii si tu un pic mai flexibila...stim ca sunt reguli, dar nu este INTOTDEAUNA imperativ sa le respectam.

Forumul este facut in primul si primul rand pentru a-i ajuta pe altii.

Edited by EmmaD

Scrie-mi pe : ****@gmail.com

Si Emma, fii si tu un pic mai flexibila...stim ca sunt reguli, dar nu este INTOTDEAUNA imperativ sa le respectam.

Forumul este facut in primul si primul rand pentru a-i ajuta pe altii.

Da ALX, de acord ca trebuie sa-i ajutam pe altii, dar:

1.discutiile trebuie sa ramana publice, astfel vor putea invata si altii din explicatiile primite de cei ce primesc ajutor.

2.nu incalcam legislatia

Ps: pentru alt gen de discutii aveti la dispozitie PM-ul. :offtopic:

Te rog sa-mi reeditezi postul cu adr. mea de e-mail. NU te-am rugat s-o cenzurezi.

I-am lasat-o omului ca sa aiba unde sa ma contacteze. Si ar trebui sa stii ca noii useri nu beneficiaza de optiunea "mesaj personal" ; ma gandesc ca un moderator ar trebui sa stie chestia asta.

Am citit regulamentul si vreau sa-ti spun ca n-am gasit nicaieri regula asta:

"1.discutiile trebuie sa ramana publice, astfel vor putea invata si altii din explicatiile primite de cei ce primesc ajutor."

In schimb, am gasit-o pe asta:

"- Mesajele trebuie sa fie la subiect. Exista desigur exceptii, dar as aprecia daca nu ati face o regula din ele."

Cred ca ti s-a urcat un picut la cap chestia asta cu regulamentul..si-ti sugerez un "time-out" :offtopic:

Intr-adevar avem nevoie de moderatori, dar nu de politisti.

Edited by ALX

pana la urma care e ideea acestui post ? :unknw:)

Cred ca ti s-a urcat un picut la cap chestia asta cu regulamentul..si-ti sugerez un "time-out" ;)

Don't push it ! ("nu-ţi forţa norocul",

Edited by harald

Nu a rugat-o nimeni sa-mi cenzureze adresa de e-mail.

E problema mea daca o fac publica, nu a ei.

:unknw:

Intamplator, EmmaD e moderator. Si actioneaza conform regulamentului intern al forumului, iar cand situatia nu e prevazuta de regulament, dupa cum considera necesar. In cazul vostru, va puteti trece adresele de e-mail la profil, nu e nevoie sa le faceti publice. De ce? Unii le aduna pe de forumuri, pentru a face spamming - daca sunt puse la profil, sunt si mai greu de gasit de catre botii care colecteaza informatii. Pot sa-ti spun din experienta ca si eu am facut o data greseala de a imi face cunoscuta adresa, si in 4 zile primeam oferte sa cumpar betoniere din Peru :doh: Nu sunteti singurii carora li s-au sters aici adresele facute publice. Insa sunteti primii care s-au plans. De fapt, tu esti singurul care se plange.

Edited by daemon

E problema mea..si oricum nu e adr. principala de e-mail care o folosesc.

E un "secondary account" ca sa zic asa.

Chestia e urmatoarea: userii noi nu beneficiaza de optiunea de a trimite mesaje personale, ma intelegi ?

Oricum am vorbit cu roportal si s-a rezolvat.

Topic closed.

Edited by ALX

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this