Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Alo , e frumos ce faceti ?

Postări Recomandate

Oricum sincer nu ma afecteaza cu nimic decat ca gest , ca o sa ies de pe forum dar macar bun simt atunci cand introduci moderarea mesajelor unui utilizator macar sa il si atunci si mai ales sa ii zici si de ce ...acum am vazut ca nu mai intrasem de cateva zile ...sunt obosit nervos etc si mai vad si faza cu warm/avertizare oricum de toata jena ca sa nu folosesc alta exprimare mai plastica . Apropo daca va simtiti mai bine da-ti ban sincer mi se rupe :flowers: ...ca nu voi imi dati de mancare ...din contra ...LA revedere !!! forta de reprimare numita moderator roportal apropo data viitoare poate citit ar 19 din Declaratia Drepturilor Omului , Rusineeeeeeeeeee si nu m-ar mira sa stergeti postul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Master ..pai nu vedem decit noi..adica fiecare vede ce are .. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Master ..pai nu vedem decit noi..adica fiecare vede ce are .. :crazy:

Eu inca astept sa vad daca ni se dau patratele sau ni se iau 8) :flowers:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Master ..pai nu vedem decit noi..adica fiecare vede ce are .. :crazy:

oricum era normal sa ni se zica , asta daca cineva nu se crede mai mare ...asta e .oricum din motive personale nu o sa mai imi permit sa postez pe forum ...pana acum postam pe timpul altora ...pe timpul meu nu prea ma tenteaza ca am multe de facut :) 8) :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu inca astept sa vad daca ni se dau patratele sau ni se iau :) :crazy:

 

Nuu..ale tale se inverzesc.... 8)

oricum era normal sa ni se zica , asta daca cineva nu se crede mai mare ...asta e .oricum din motive personale nu o sa mai imi permit sa postez pe forum ...pana acum postam pe timpul altora ...pe timpul meu nu prea ma tenteaza ca am multe de facut 8) :) :flowers:

De ce ,Master ca erai o prezenta placuta .. :nea:

Sa vezi acum ..ce imi creste ..procentul..10 %..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este doar o modalitate de a potoli offtopiceala si de a controla putin lucrurile

nu inteleg de ce atat agitatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta imi aduce aminte de o patanie de a mea ... am lucrat intr-un loc acum 1 an ... si primeam pe saptamana o suma de bani ... sa spunem 500 ... dintr-o data shefii au decis sa ne taie suma aia de bani la 50 de saptamana ... :crazy: ... am incremenit ... si am fost singura care a comentat 8) De' ... lumea era fericita si cu atat ... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×