Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Se desparte Brad Pitt de Jennifer Aniston?

Postări Recomandate

"Relatia lor atarna de un fir de ata… Cel putin asa sustin toate ziarele americane. Jennifer nu mai este in apele ei si nici vergheta nu o mai poarta pe deget…

Zvonurile ca relatia lor se clatina au inceput sa apara inca de acum doua luni. Cand Brad a turnat un film in care a avut-o partenera pe Angelina Jolie. De curand intoarcerea ei dintr-o mini vacanta la Londra fara vergheta pe deget si starea depresiva i-au pus pe ganduri pe apropiatii cuplului.

“Faptul ca ea a renuntat sa mai poarte inelul este ceva ciudat. Vergheta era motivul ei de bucurie si de mandrie. Niciodata nu o dadea jos. Acesta nu este un semn prea bun…” a declarat o sursa apropiata actritei."

 

Sursa: www.viva.ro

 

E unul dintre cuplurile mele preferate si mi-ar parea foarte rau daca sa-ar desparti... ea il iubeste foarte mult si nici el nu se lasa mai prejos... cel putin pana sa apara Angelina Jolie... sper totusi sa reuseasca sa-si salveze relatia pentru ca nu demult, intruchipau unul dintre cele mai stabile cupluri de la Hollywood... si mai ales ca mi se par facuti unul pentru celalalt.. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un articol interesant intr-o revista:

"E oficial!Angelina e,intr-adevar diavolita care si-a bagat codoiul in relatia lui Brad Pitt cu soata lui!Jennie ii prinsese de cateva ori susurand dragastos la telefon si sa-a cam burzuluit.De unde scandaluri...despartiri...Nevestele de la Hollywood au facut un fel de front anti-Angelina,acuzand-o ca le cam fura barbatii.." 8)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Angelina e foarte frumoasa, nimic de zis, pacat ca-si foloseste frumusetea in scopuri mai putin morale... nu prea ii pasa ca barbatul care i-a cazut cu tronc e insurat si astfel exista posibilitatea de a destrama o familie... bine, in acest caz, nici cu Brad nu mi-e rusine, pentru ca n-a ramas indiferent... se pare ca pe langa problema "Angelina" mai era si imposibilitatea de a avea copii... pacat... au alcatuit un cuplu foarte frumos! 8) :- :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea sunt la curent cu ultimele barfe despre cei doi,dar parerea mea este ca sunt facuti unul pentru.celalalt.Se potrivesc si poate ca acum, din ambitie numai se vor desparti,adica vor divorta,dar se poate ca peste ceva vreme sa se impace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca va fi un divort "linistit" insa cale de impacare nu prea mai exista... :spiteful: :crazy: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit de la Pro Tv din jurnal ca una din cauze este refuzul sotiei lui Brad de a face copil....sau nu poate avea... nu mai tin minte. Dar cred ca la ora asta sunt deja despartiti...oricum la premieri au aparut separati....

Nasol... pacat....admiram cuplul. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate e o prejudecata formata de tabloide si alte forme de media ('mondene'). Doar pentru ca un cuplu -da bine' si seamana intre ei atat de mult nu garanteaza un succes sentimental. Iar prin faptul ca a dat jos verigheta, Jennifer a dat indicatia clara ca nu vrea sa mai aiba de a face cu el.

Din pacate la Hollywood e moda casatoriilor si divorturilor in deja-vu, dar un divort odata inaintat (sau, eufemistic, o verigheta scoasa de pe deget) nu mai exista cale buna de intoarcere pentru acele doua persoane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar prin faptul ca a dat jos verigheta, Jennifer a dat indicatia clara ca nu vrea sa mai aiba de a face cu el.

 

[snapbacca]29633[/snapbacca]

 

 

mi se pare interesant acest comentariu.... eu personal de aproape un an nu-mi pot purta verigheta ori celelalte inele... deoarece imi cad de pe degete....si nu vreau sa le pierd, dar in acelasi timp nu vreau sa le micsorez, ptr. ca sigur nu vreau sa ramin la greutatea actuala...

 

cit despre cei doi, am auzit la radio ca au inaintat actele ptr. divort, si nu va fi greu sa imparta banii deoarece au tinut conturi separate de-a lungul casatoriei.... in afara de casa pe care au cumparat-o impreuna.... stirea fiind veche de 2 saptamini.... personal imi pare rau ptr. ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la cat e de BUN Brad asta pai nu ar trebui sa isi faca griji ca ar ramane singur sau ca nu are cine sa ii faca un copil ;) ;) .presa oricat e de bagacioasa :) :pee nu cred ca stie intradevar care e motivul despartirii lor.nu de alta dar ieri am citit intr-o revista ca e cu un model A....nu mai stiu cum o cheama dar sincer eu nu auzisem nica de angelina. asta e numai treaba lor(brad&jenifer).oricum pe la ei sa-a facut o moda din divorturi, putini mai sunt familisti convinsi :pee

Editat de pufuletz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Brad Pitt si Jennifer Aniston, din nou impreuna

 

Actorii Brad Pitt si Jennifer Aniston, care si-au anuntat despartirea in prima luna a acestui an, au fost vazuti luand masa impreuna la un restaurant din Hollywood, transmite site-ul Ananova. Potrivit unui martor, cei doi au sosit tinandu-se de mana si chicotind, dand impresia ca sunt foarte fericiti impreuna. Au luat o cina romantica la lumina lumanarilor, vorbind si atingandu-se tandru. Pe de alta parte, bunica lui Brad Pitt a declarat ca este convinsa ca actorul si sotia lui se vor impaca. "Sunt sigura ca e doar ceva temporar. Intotdeauna au fost fericiti impreuna. Vestea ca se despart a picat ca din senin. Am fost socata. Nu trebuie decat sa petreaca putin timp despartiti ca sa-si dea seama cat de dor le este unul de celalalt", a spus bunica actorului. De altfel, potrivit Daily Mirror, Pitt a continuat sa-si poarte verigheta in public, in timp ce Aniston a fost vazuta fara ea cu cateva zile inainte de anuntarea despartirii. Brad si Jennifer si-au anuntat despartirea in luna ianuarie fara a da nici o explicatie. (Dana Neagu)

 

 

e din gardianul si e din februarie-hmmm....tare te mai deruteaza presa asta.si relatia cu angelina e mai veche(tocmai am citit si eu de relatia lor) :) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×