Sari la conținut
Forum Roportal
julia22

striptease

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau sa deschid o noua tema.

pt.fete

sunteti de acord sa intrati cu prietenul intrun local unde se face striptease?si chiar daca nu ati fi de acord ati face-o numai sa incitati partenerul? :flowers:

pt.baieti

va ar fi rusine sa intrati cu prietena intr-un asemenea local?sau preferati sa va duceti numai cu prietenii?ati pune o dansatoare sa danseze pe ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Julia, mama... de ce pui tu atat de multe intrebari... absurde?

am vrut sa vad parerile altora?ti se pare intrebare absurda?mie nu.fiecare cu parerea lui.pana la urma vrei sa raspunzi la intrebarea mea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ea ar accepta ,as merge ..iar daca as pune sa danseze pentru ea ,creed ca daca nu ar avea inhibiti,da as pune.

adevarat merita sa vezi ce reacti au si unul si celalalt. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa deschid o noua tema.

pt.fete

sunteti de acord sa intrati cu prietenul intrun local unde se face striptease?si chiar daca nu ati fi de acord ati face-o numai sa incitati partenerul? :crazy:

N-am prieten, dar cu sotu as intra :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt.fete

sunteti de acord sa intrati cu prietenul intrun local unde se face striptease?si chiar daca nu ati fi de acord ati face-o numai sa incitati partenerul? :D

da. da. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa va spun un secret?am intrat cu prietena mea cea mai buna intr-un striptease.spre surprinderea mea erau si femei aveau bachelor party,si am vazut si o pereche.erau niste dansatori olandezi superbi.neam distrat pe cinste.la nota de plata :flowers:.asta este o data ne distram asa nu?

perechea care o vazusem m-a pus pe ganduri si dupa 4 zile am fost cu prietenul acolo. :)

olandezul ala superb venise la masa chiar daca aveam prietenul linga mine,a fost cuminte si nu s-a batait in fata mea.a venit o tipa si i-a facut un dans prietenului(eu eram de acord doar nu puneam sa danseze pe el barbat),si ca sa nu raman si eu in urma :crazy: i-am facut olandezului semn sa-mi faca un dans.

inainte de a pleca o tipa a dansat pe mine si prietenul a savurat imaginea.nu prea m-am simtit in apele mele.

prefer de acum inainte sa ma duc cu prietenele si sa savuram niste dansatori sau cu viitorul sot.

vreau sa va spun ca prietenul era innebunit de seara de la striptease.

o mica doza de nebunie nu strica din cand in cand. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic impotriva. Am fost impreuna de cateva ori si pot sa zic ca m-am simtit bine.

Chiar mi se pare amuzant sa vad cum incearca tipele sa se bage cu el in seama :).

Nu e nici o problema daca ar dori ca o dansatoare sa danseze pe mine, atata timp cat EU aleg dansatoarea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu andreea84. Nu e mare scofala. Am fost si eu cu sotia si e chiar mai misto decat cu baietii pentru ca ne-am distrat copios. Discutiile parca au fost mai animate si altceva decat "ba buna e aia!".

 

E recomandabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O dansatoare să danseze... pe ea? Păi să danseze pe mine, nu pe ea! :):D :crazy:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×