Sari la conținut
Forum Roportal
julia22

pt.saharian,amarena,daydreamer si lauraven

Postări Recomandate

ati glumit pe seama mea pt faptul ca fac greseli gramaticale.pt ca locuiesc de 6 ani in alta tara sunt scuzata.si nu cred ca sunt singura care face greseli gramaticale.

cat despre povestea pe care am scris-o suntem pe un forum care se discuta despre sex.

aici exista o revista free,iese in fiecare luna.

la editia love letters cei care vor pot trimite o mica poveste hot.

sti ce e sa citesti povesti despre barbati care se f-t in cur?sa auzi un barbat spunand mam indragostit de el si iam facut un ciubuc?ti se face greata cand citesti chestiilea astea si voi vati luat de mine,pt ca am scris ceva care mi sa intamplat si mia placut atat de mult incat am scris-o pe forum ?

carei treaba faza cu muntele vi sa parut prea de tot?adica cei care au mai multa fantezie decat ceilalti ce sunt prosti?

saharian ia scrie tu o intamplare sa vedem,ca tu ai criticat-o pe a mea probabil pt ca nu aveai ceva interesant de spus.

rusine la toti. ;)

 

 

 

ati glumit pe seama mea pt faptul ca fac greseli gramaticale.pt ca locuiesc de 6 ani in alta tara sunt scuzata.si nu cred ca sunt singura care face greseli gramaticale.

cat despre povestea pe care am scris-o suntem pe un forum care se discuta despre sex.

aici exista o revista free,iese in fiecare luna.

la editia love letters cei care vor pot trimite o mica poveste hot.

sti ce e sa citesti povesti despre barbati care se f-t in cur?sa auzi un barbat spunand mam indragostit de el si iam facut un ciubuc?ti se face greata cand citesti chestiilea astea si voi vati luat de mine,pt ca am scris ceva care mi sa intamplat si mia placut atat de mult incat am scris-o pe forum ?

carei treaba faza cu muntele vi sa parut prea de tot?adica cei care au mai multa fantezie decat ceilalti ce sunt prosti?

saharian ia scrie tu o intamplare sa vedem,ca tu ai criticat-o pe a mea probabil pt ca nu aveai ceva interesant de spus.

rusine la toti. :cow:

si inca ceva se pare ca sunteti pre banali si plictisitori.si cred ca numai in pat o faceti de cand va stiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Te ataci mult prea usor.

2. Nu ataca persoana celorlalti useri de pe forum. Ei s-au legat de scrisul tau, nicidecum de fiinta ta.

3. Da, se discuta despre sex. Daca tu, prin a discuta, intelegi a povesti cum si unde faci tu sex, mai ai multe de invatat.

4. Daca vrei sa te ia cineva in serios, invata sa respecti. Iar asta se face si prin a incerca sa scrii corect gramatical. Macar arata putina bunavointa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Te ataci mult prea usor.

2. Nu ataca persoana celorlalti useri de pe forum. Ei s-au legat de scrisul tau, nicidecum de fiinta ta.

3. Da, se discuta despre sex. Daca tu, prin a discuta, intelegi a povesti cum si unde faci tu sex, mai ai multe de invatat.

4. Daca vrei sa te ia cineva in serios, invata sa respecti. Iar asta se face si prin a incerca sa scrii corect gramatical. Macar arata putina bunavointa.

tu ai citit ce au scris sau te bagi asa in vorba?citeste topicul care lam deschis<fantezie devenita realitate>,acolo o sa vezi ca nu sau legat numai de scris si uitate la ce a comentata saharian si amarena si dupaia iti astept raspunsul ok?hai uitate

 

discuta[/u] despre sex. Daca tu, prin a discuta, intelegi a povesti cum si unde faci tu sex, mai ai multe de invatat.

stai ca aici nam inteles.nu era topicul despre locuri unde ati facut sex?si ceilalti au scris locuri tu ce vroiai sa scriu?o sa scriu unde am facut carei problema?raspunsul meu e in topicul ala nu in alt topic.ai inteles?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu ai citit ce au scris sau te bagi asa in vorba?citeste topicul care lam deschis<fantezie devenita realitate>,acolo o sa vezi ca nu sau legat numai de scris si uitate la ce a comentata saharian si amarena si dupaia iti astept raspunsul ok?hai uitate

Am citit, am si raspuns. Tu citesti ce scriu ceilalti useri sau selectezi doar ce iti convine tie? Nu cred ca s-au legat de tine ca om, ci de fantezia ta, de scrisul tau. Amarena ti-a desfiintat mica poveste pentru ca este carcotasa. Ai insa noroc ca nu ti-am prins-o eu sau harald inaintea Amei. Acum dadeai cu piciorul de pamant. Nu ca n-ai face-o deja, din cate observ.

 

Tu ce vrei? Ca ceilalti sa-ti accepte mesajele asa cum sunt? Ce transmiti prin mesajele tale, julia?

 

stai ca aici nam inteles.nu era topicul despre locuri unde ati facut sex?si ceilalti au scris locuri tu ce vroiai sa scriu?o sa scriu unde am facut carei problema?raspunsul meu e in topicul ala nu in alt topic.ai inteles?

Draga mea, te ambalezi foarte repede. Cand ai sa intelegi ca nimeni de aici nu iti doreste raul, o sa-ti fie mult mai usor sa participi la discutiile de pe acest forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am blocat undeva la pt ca locuiesc de 6 ani in alta tara sunt scuzata. Nu erai scuzata nici daca te nasteai in acea tara, iar romana era a doua limba pt tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stimata doamna ,

 

Am primit reclamatia dumneavostra .O sa solicitam membrilor care au gresit mai multa atentie si bun simt.

 

Cu respect , Lily Anne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu m-am blocat undeva la pt ca locuiesc de 6 ani in alta tara sunt scuzata. Nu erai scuzata nici daca te nasteai in acea tara, iar romana era a doua limba pt tine.

Dacă şi tu ai devenit rea, e clar că s-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×