Sari la conținut
Forum Roportal
julia22

fantezii erotice devenite realitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu alex neam cunoscut din intamplare.nu mias fi imaginat ca vom putea trai clipe de neuitat.cea mai frumoasa amintire erotica a fost pe un munte,statea pe masina si ma privea cum ma intorceam pe drum.era un drum ingust,7 dimineata,nu treceau masini pe acolo.ma privea cu o dorinta.mergand spre el am inceput sa scot hainele si sa le arunc pe drum,pur si simplu asa mia venit sa fac.am ajuns in fata lui goala,ma luat in brate,ma dus spre capota de la masina,sia scos bluza si ma intins.urmarea o stiti.tocmai terminand a 2 runda,in masina observ niste oi trecand pe langa masina.ce bine ca au trecut dupa ce am terminat rundele altfel se strica totul.oile a fost cireasa tortului,am aprins o tigara amandoi si am bufnit in ras.de ce?pt ca nu ne aflam la munte ci pe un munte din capitala din atena,si nu prea te astepti sa vezi oi pe acolo.

scrieti si voi o intamplare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleo, asta imi place si mie ... :cheer:

 

oare cand o fi sa fie si pe ce munte ? :tease:

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoleo, asta imi place si mie ... :cheer:

 

oare cand o fi sa fie si pe ce munte ? :tease:

depinde de tine cand o sa fie.by the way la mine era cam in mai nas incercao iarna.sper sati ramana de neuitat.sa mai scriu si altele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ...

 

e bine de curiozitate sa afli ... desi to ce-ti vine pe moment faci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde de tine cand o sa fie.by the way la mine era cam in mai nas incercao iarna.sper sati ramana de neuitat.sa mai scriu si altele?

 

Imi pare rau - agramatismul tau e atit de revoltator incit ce scrii nu mai conteaza -am rabdat o data, am rabdat de doua ori - e cred de ajuns - daca prin aschilombata asta de limba asa zis romana pe care o afisezi in toate inscrisurile tale - (nu ma indoiesc ca o faci cu mindrie :focus: ) - crezi ca esti cuceritoare ...

Esti doar infinit de trista , 'preferam' sa injuri la fiecare al doilea cuvint...

E regretabil ca esti luata in serios - pentru a stopa un cancer ca al tau de a se raspindi la fel cum manelele au cucerit muzica romaneasca - medicamentul e TACEREA - va rog ignorati-o pina ce va scrie romaneste - si nu ma refer aici la inevitabilele greseli de tipar pe care oricare din noi le face

Daca vei fi ignorata POATE vei intelege de ce sint atit de revoltat de cit rau faci limbii romane

RUSINE sa iti fie - daca ai idee de ce inseamna notiunea aia

 

:P:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu alex neam cunoscut din intamplare.

Tu si mai cine?

nu mias fi imaginat ca vom putea trai clipe de neuitat.cea mai frumoasa amintire erotica a fost pe un munte,

Adica ati stat pe un munte si v-ati amintit ceva, nu? :friends:

statea pe masina si ma privea cum ma intorceam pe drum.era un drum ingust,7 dimineata,nu treceau masini pe acolo.ma privea cu o dorinta.

....pe sistemul mai am un singur dor...

mergand spre el am inceput sa scot hainele si sa le arunc pe drum,pur si simplu asa mia venit sa fac.am ajuns in fata lui goala,ma luat in brate,ma dus spre capota de la masina,sia scos bluza si ma intins.urmarea o stiti.

De ce, ti-ai publicat memoriile? Sau e pe youtube filmarea?

tocmai terminand a 2 runda,in masina observ niste oi

help me with this one.... oile erau in masina?! :focus:

...trecand pe langa masina.

Te rog sa te hotarasti... in masina sau pe drum??

ce bine ca au trecut dupa ce am terminat rundele altfel se strica totul.oile a fost cireasa tortului,am aprins o tigara amandoi

Ati facut-o posta? :P:

si am bufnit in ras.de ce?pt ca nu ne aflam la munte ci pe un munte

:) pe mine m-ai pierdut aici

din capitala din atena,

care e capitala atenei???? io-s mai ignoranta, n-am ajuns inca in grecia...

 

 

:friends: kalispera... :good:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu si mai cine?

 

Adica ati stat pe un munte si v-ati amintit ceva, nu? :yes:

 

....pe sistemul mai am un singur dor...

 

De ce, ti-ai publicat memoriile? Sau e pe youtube filmarea?

 

help me with this one.... oile erau in masina?! 8)

 

Te rog sa te hotarasti... in masina sau pe drum??

 

Ati facut-o posta? :(

 

8) pe mine m-ai pierdut aici

 

care e capitala atenei???? io-s mai ignoranta, n-am ajuns inca in grecia...

:stars: kalispera... :)

 

 

Trage-i la oase ama.....de creier oricum nu pare sa sufere :jester: :o: :crazy:

 

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuia sa fiti si voi asa duri cu julia, da nu a scris ortografic corect si acum trebuie exclusa de pe forum poate, lasati-o si voi mai moale ca nu e nimeni perfect...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×