Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

De ce barbatii isi bat joc de un suflet deschis?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o femeie care iubeste sincer si fara jocuri nu e apreciata ...de ce? :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca de obicei o face naspa.

Adica se agata de gatul lui si nu-l lasa la o bere, il suna din 10 in 10 min sa-i spuna ca-l iubeste cand el are alte treburi, ii cere sa se pupe si sa se mangiie si incearca sa vada la el ca o iubeste fara implicare sexuala ... etc, etc, etc ...

La un moment dat el probabil ca-i spune: lasa-ma dreaq in pace ca esti nebuna! Si atunci ea zice ca a fost batjocorita in iubirea ei sincera...

 

Iubita mea, iubire sincera inseamna sa-l iubesti asa cum vrea el, nu cum vrei tu! Nimic altceva. Tine minte asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca de obicei o face naspa.

Adica se agata de gatul lui si nu-l lasa la o bere, il suna din 10 in 10 min sa-i spuna ca-l iubeste cand el are alte treburi, ii cere sa se pupe si sa se mangiie si incearca sa vada la el ca o iubeste fara implicare sexuala ... etc, etc, etc ...

La un moment dat el probabil ca-i spune: lasa-ma dreaq in pace ca esti nebuna! Si atunci ea zice ca a fost batjocorita in iubirea ei sincera...

 

Iubita mea, iubire sincera inseamna sa-l iubesti asa cum vrea el, nu cum vrei tu! Nimic altceva. Tine minte asta.

 

nu sunt iubita ta :blink: to respectul pt persoana ta dar lasa-ma cu etichete de-astea te rog

 

pai ... nu domle dar ...totusi ...numa' noi sa intelegem? dar barbatii de ce nu ne inteleg nevoile noastre? ca daca ne-ar satisface nevoile emotionale ne-am vedea de aragazul nostru si nu ne-am mai bla bla atata ...dar ... numai noi sa va intelegem pe domniile voastre ? ha? :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eheeee

Ti-o faci, de voie de nevoie :aranjare:

Eu am avut nevoie de ceva ani sa invat...sa desenez :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu si eu sa desenez ...dar cateodata pur si simplu nu mai am mina sa creion ... nu mai am de unde da ... :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i nimic ... sapam... si carbune gasesti mai peste tot !! vointa trebuie ...

Editat de aditm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×