Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Cleopatra Stratan

Postări Recomandate

Fiica lui Pavel Stratan s-a facut fata mare. Are doar patru ani, dar a devenit cea mai bine-platita vedeta din show-bizul autohton. Micuta are un onorariu la care alti artisti, mult mai in varsta ca ea, doar viseaza.

 

In acest moment, micuta Cleopatra Stratan s-a transformat intr-o adevarata masina de facut bani. In afara de solicitarile extrem de numeroase pe care le are pentru concerte, fetita castiga foarte multi bani si din vanzarile albumelor ei, lucru destul de rar printre artistii din Romania. Doar in primele doua zile de la lansarea albumului sau

 

Stirea e din Libertatea

 

Profit de ocazie sa ii urez multe succese in continuare :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, cine n-ar fi visat la virsta ei sa ajunga asa faimoasa!

E adevarat ca este talentata dar pe linga asta atrage lumea doar prin simplu fapt ca are doar 4 anisori. Evident sa nu fi fost tata, nu mai era ea vedeta!

E admirabil totusi faptul ca a reusit sa ajunga pina la o treapta asa inalta!

E foarte bravo! Succes ei in continuare! :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi'e milă de bietu' copil...nu ştiu de ce am sentimentu' ăsta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh, cine n-ar fi visat la virsta ei sa ajunga asa faimoasa!
errrrr.... nimeni. pentru ca nimeni la 4 ani nu stie ce inseamna asta. nici macar domnisorica in cauza.

 

eu ii urez sa tina cat mai putin succesul asta pentru a se putea bucura in liniste de copilarie, aia in care te joci in ladita cu nisip si desenezi cu creioane frumos colorate, nu in care te cateri pe scena fie ca ai chef fie ca nu doar pentru ca produci bani :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred ca un copil de 4 ani .. ii este transformata copilaria intr-o scena ... E adevarat , un copil la 4 ani nu realizeaza ce se intampla si chiar daca realizeaza franuri poate afecta pe viitor. Este perioada cand caracterul se dezvolta cel mai bine .... Cresterea armonioasa .. depinde foarte mult de ce face copilul pana in 7 ani. Sa speram ca totul va fi bine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×