Sari la conținut
Forum Roportal
clotilde

persoane dificile!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu daca e doar o impresie a mea sau e chiar asa!am 24 de ani si cam de 2 ani sunt singura!nu reusesc sa gasesc o persoana care sa-mi placa cu adevarat.gasesc mereu cate un defect la orice persoana cu care incerc sa am un raport!oare cer prea mult ? Voi ce parerre aveti?vi se intampla si voua?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei, mai gresim, cum nu??

 

Pai de ce gasesti greu?? eu spun pentru ca fiecare om, cu trecerea timpului devine mai "pretentios", nu mai are acea doza de inconstienta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multi zic ca trece timpul si oamenii se schimba ..fals devin mai prosti atata tot ..gandestete de ce o sa dai acuma ca vine generatia guta si maimuta din urma :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca e doar o impresie a mea sau e chiar asa!am 24 de ani si cam de 2 ani sunt singura!nu reusesc sa gasesc o persoana care sa-mi placa cu adevarat.gasesc mereu cate un defect la orice persoana cu care incerc sa am un raport!oare cer mult ? Voi ce parerre aveti?vi se intampla si voua?

 

fa o lista cu defectele tale, apoi confrunta defectele tale, cu ale persoanei care-ti place :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca e doar o impresie a mea sau e chiar asa!am 24 de ani si cam de 2 ani sunt singura!nu reusesc sa gasesc o persoana care sa-mi placa cu adevarat.gasesc mereu cate un defect la orice persoana cu care incerc sa am un raport!oare cer prea mult ? Voi ce parerre aveti?vi se intampla si voua?

Si eu sunt la fel....la 27 de ani...nu e vorba de latura sexuala a unei relatii,aia o gasesc la tot pasul ci imi lipseste partea spirituala.....sa iubesc si sa fiu iubit....aici e buba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici e marea buba...toti cautam asta ...aia mai cuminti sau mai norocosi o gasim :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×