Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

De fapt ce se urmareste cu mesajele acestea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..............(11/3/2006 1:33:12 PM): Yahoo se inchide pe 17 noiembrie 2006! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/23) si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Nelsondj 26: de presedintele Yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta. In acest mod vom shti care sunt folosite si care nu, le vom sterge...

 

Cred ca nu odata ati primit mesaje de genul acesta. Exclud din start validitatea continutului, nici nu se pune problema. Dilema mea este insa, oare care este scopul lor? Pt. ce au fost raspandite? Cine le-a compus? Eu nu gasesc nici o explicatie. :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..............(11/3/2006 1:33:12 PM): Yahoo se inchide pe 17 noiembrie 2006! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/23) si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Nelsondj 26: de presedintele Yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta. In acest mod vom shti care sunt folosite si care nu, le vom sterge...

 

Cred ca nu odata ati primit mesaje de genul acesta. Exclud din start validitatea continutului, nici nu se pune problema. Dilema mea este insa, oare care este scopul lor? Pt. ce au fost raspandite? Cine le-a compus? Eu nu gasesc nici o explicatie. :offtopic:

Unu care se plictisea ..

dar asta e tare .

. Buna ziua! Sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog sa fii dragut si sa stergi un fisier de-al tau si si apoi sa pretinzi ca esti speriat... Multumesc :think:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vor sa vada cat de departe ajunge. parerea mea e ca tre sa fi stupid sa dai mesaje de genul asta mai departe sau

 

da massul acesta mai departe si dupaia apasa pe f5 si iti va aparea pe ecran persoana iubita

 

sau...

 

daca nu dai acest mass mai departe in nush cat timp iti moare mama

 

eu nici de-al dreaq nu dau massuri de acest gen mai departe.. nici macar pe ultimu.. eu unu dau massuri doar daca am ceva de spus sau daca caut ceva... da nu cum dau toti .. sal all !!! , brb ma duc la magazin , ma duc la wc .. si lista continua... de parca m-ar interesa pe mine ca ala se duce la magazin, ca ala se caca, sau ca ala se f..e sau etc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think:

Haida de! Pai Yahoo a ajuns sa trimita mass-uri in limba romana redactate cu "tz"!?! :offtopic: Si pe deasupra: "O groaza de oameni au fost deja stersi" :yawn:

Cum dracu sa stergi oameni? :crazy:

 

Nu dati mass-uri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rahat ..e vrajala ..aia cu virusul ,sau cu ceasul.da au fost tari.. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pff hai sa fim seriosi... retardatii care se plictisesc scriu mass-uri o droaie...si ...nici una din ele nu contine nici macar un sambure de adevar..... in fine...asa pot si eu sa inventez un mass.. en fin... mass-ul meu preferat(singurul mass care imi place) : azi e ziua internationala a retardatilor . trimite si tu acest mesaj unu prieten retardat asa cum am facut eu :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×