Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

PROTESTEZ!

Postări Recomandate

Am descis pe colţul vesel un topic care se numeşte "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, topicul cu testul ti l-am inchis eu si ti-am spus si de ce te-am trecut pe previzualizare.

nu ti-am citit toata poliloghia pe care mi-ai trimis-o pe PM, m-am oprit dupa prima propozitie. nici nu citesc, nici nu raspund la asa ceva.

 

in al doilea rand, topicul cu "injurati-va cu sith lord" tot eu l-am trecut pe invisible. nu e primul de acest gen, probabil nu va fi nici ultimul. nici unul nu a avut si nu va avea viata lunga.

 

in al treilea rand, confunzi democratia cu anarhia si spatiul public cu spatiul privat. nu te tine nimeni legat pe forum.

 

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem aici sa ne legam de cazul ShitLord al caruia apartor ma sesizez din oficiu asa ca as dori ca moderatorii in cauza sa vina aici si sa-si justifice actiunile asta in cazul in care cred in drepturile fundamentale ale omului. Pe parcurs vom detalii cu cazuri diverse. Ce nu se intelege ca topicurile bune sunt stricate datorita efectului domino , face unul o gluma s-ar toti la glume . Da-ti o sansa topicului sunt destule alte topicuri unde se pot face glume , nu sunt adeptul seriozitatii in genere dar din cand in cand cel putin cand topicul e proaspat pastrati glumele pentru la sfr. Legat de moderatori s-au sters posturi asa cum am mai zis pe ici pe colo ca la 6/49 , nimic concret si obiectiv. Sunt de acord cand se ajunge la injurii si atac la persoane (desi asemenea useri ar trebui sa ne faca sa ne fie dor de ei) dar daca lumea glumeste si se simte bine si nimeni nu e deranjat de faptul ca topicul a capatat o tenta ludica nu vad de ce sarim pe ei .

Acum cazul ShitLord asteptam pe cei in cauza sa-si exprime punctele de vedere intru cat daca s-a intamplat asa cum zice ShitLord e foarte grav si personal o sa subscriu la ideea de a parasi forumul (nu il victimizez nici macar nu il stiu sau sa fii discutat cu el dar asta nu inseamna ca nu trebuie expun acest caz intru cat ma frapat remarca unui moderator " n-am avut placerea sa il sterg , mi-a luat-o altcineva inainte" ...grav foarte grav si se vede faptul ca cineva s-a simtit ofensat.)

 

Numai bine ! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te referi la topicul cu injuraturi? Ia sapa in forum, si vei vedea ca s-a mai propus de vreo doua ori chestia asta (topic unde sa ne dam drumul limbii), si s-a votat unanim impotriva.

 

By the way, este SITHLord, nu-l mai denigra si tu, ok? Ah, si daca vrei parerea mea, as fi inchis subiectul dupa prima pagina de aberatii :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te referi la topicul cu injuraturi? Ia sapa in forum, si vei vedea ca s-a mai propus de vreo doua ori chestia asta (topic unde sa ne dam drumul limbii), si s-a votat unanim impotriva.

 

By the way, este SITHLord, nu-l mai denigra si tu, ok? Ah, si daca vrei parerea mea, as fi inchis subiectul dupa prima pagina de aberatii ;)

sa fim serios , wahaha care e aici prezenta e mult mai sloboda la gura si totusi...dar ea este printre moderatori normal.

scuze ShithLOrd da sunt f obosit ..daca are vreo relevanta. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@MM

Daca foloseai functia Cautare, vedeai ca Sihtlord a deschis un topic pe tema asta la Feedback

Btw... nu cred ca are nevoie de aparatori din oficiu, e baiat mare si stie sa se descurce.

 

In alta ordine de idei, nu cred ca internetul este un mediu propice de facut studii pe individ. Daca tine cu tot dinadinsul sa vada si cum se manifesta indivizii in lumea virtuala, o poate face pe propriul blog, tot pe Roportal. Acolo ar intra doar cei ce se vor in postura de cobai.

I-as sugera lui Sith sa iasa in strada, in viata/lumea reala sa-si continue studiul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa fim serios , wahaha care e aici prezenta e mult mai sloboda la gura si totusi...dar ea este printre moderatori normal.

 

Hmmm........ unde, ca io n-o vazui!?! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@MM

Daca foloseai functia Cautare, vedeai ca Sihtlord a deschis un topic pe tema asta la Feedback

Btw... nu cred ca are nevoie de aparatori din oficiu, e baiat mare si stie sa se descurce.

 

In alta ordine de idei, nu cred ca internetul este un mediu propice de facut studii pe individ. Daca tine cu tot dinadinsul sa vada si cum se manifesta indivizii in lumea virtuala, o poate face pe propriul blog, tot pe Roportal. Acolo ar intra doar cei ce se vor in postura de cobai.

I-as sugera lui Sith sa iasa in strada, in viata/lumea reala sa-si continue studiul.

ce treaba are abuzul in serviciu cu legea puterii :cheer: ...si shithlord e doar un aspect pentru ca am mai semnalat faptul ca s-au sters posturi ca la 6/49 ...nu zic shithlord a gresit si el , acum ca am aflat toate aspectele. oricum raman la ideea ca se mai fac si greseli de stergere si trebuiesc recunoscute.

 

normal ca n-o vazusi ca nu prea a mai postat :yes:

 

 

PS : functia Cautare lasa de dorit se vede ca n-ai folosit-o ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai este sau era vreun topic, in afara de cel cu injuraturi?

 

Si, da, cum zice Shur' , subiectele de acest gen nu sunt agreate! S-a mai luat in discutie deschiderea unor subiecte pentru injuraturi, si votul general a fost de fiecare data: NU!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×