Sari la conținut
Forum Roportal
dena_rbd

prietena mea cea mai buna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu cu ce sa incep....

 

pana acu ceva timp ne intelegeam super bine..eram fericite(yo si prietena mea cea mai buna) ne spuneam toate secretele pana cand intr-o zi eu i-am zis dirigintelui sa ne mute in banca pt ca ea statea cu un baiat de care ii placea dar care nu o lasa in pace si toti profi ii atrageau atentia!!!!in acea zi sa suparat pe mine si a inceput sa-mi spuna cuvinte urate si sa-mi spuna ca sa saturat si k nu vrea sa-mi mai dea nici o sansa pt a fi prietene!!eu mi-am cerut scuze ,ba chiar am implorato sa ne impacam si sa o luam de la capt pt ca fiecare dintre noi greseste dar ea nimic!imi zicea sa cer sanse unei javre dupa strada pt ca ea pt mine nu mai are nici una!eu tin la ea si nu vreau sa o pierd!!!!!!!!ce ma fatuesti sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uit'o ! un prieten nu se poartă aşa... se vede treaba că numa' tu o considerai prietenă,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau las-o in pace un timp....si dupa ce se calmeaza apele iti vei da seama mai bine ce trebuie sa faci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi zicea sa cer sanse unei javre dupa strada pt ca ea pt mine nu mai are nici una!eu tin la ea si nu vreau sa o pierd!!!!!!!!ce ma fatuesti sa fac?

 

sa-i spui ca o javra de pe strada ii este superioara :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca are mai multe mameloane ca ea.

Iti dai seama cat o costa un implant de silicon la toate mameloanele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii..un prieten nu tiar vb asa din contra nu pot spune ca ai tradato in asa hal in cat sa reactioneze asa...eu zic sa te indepartezi incet cu incet ca oricum asha deodata nu o sa poti...dar incearca sa gasesti niste oamenii care te apreciaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un prieten foarte bun il stiu de cand eram pitici 2-3 ani si eu ma mai certam cu el si ma certam urat de tot dar iti jur ca nu treceau 2 ore si ne ceream scuze unu de la altu si eram din nou :huh: ca la inceput...vorba celorlalti nu iti era o prietena buna cum o credeai u acuma nu stiu ce sa iti zic mai bine gaseste si u alta prietena si ai grija ce prietena :P si nu mai fi supy .... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere ar tb sa o lasi in pace sa-i treaca supararea,si..........mai vedeti voi.Cred ca tu te-ai bagat,de fapt unde nu-ti fierbe oala.De ce ia-i spus dirigintei sa va mute impreuna,mai ales ca ea statea cu cine-i placea.Pastrati mai bine prietenia anilor pe care-i aveti,ca nu va mai intilniti cu asta. :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×