Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Idealul tau in viata

Evaluează acest topic

Cum o visezi?  

67 membri au votat

  1. 1. Ce fel de femeie iti ridica ...moralul?

    • inalta si slaba
      10
    • inalta si bine proportionata
      37
    • inalta si plinuta
      2
    • scunda si slaba
      3
    • scunda si bine proportionata
      12
    • scunda si plinuta
      3
  2. 2. Ti-ar placea ca ea sa fie mai inalta decat tine?

    • Da
      11
    • Nu
      56
  3. 3. Ce "fruct" preferi? :P

    • mandarina
      9
    • portocala
      32
    • grefa
      17
    • ceva mai mare ...
      9


Postări Recomandate

Bineinteles ca am cautat atat in arhiva cat si in cele 16 pagini, sa vad daca mai e un topic similar. Nu l-am gasit. So... M-am riscat. Daca mai e, inchideti-l pe asta.

Care e scopul? Sa-mi fac si eu o parere despre ce prefera barbatii. Ar fi fain sa raspunda cat mai multi, ar fi cat de cat relevant. Chiar daca nu asta aveti in viata reala, chiar daca va plac si alte conformatii, chiar daca nu fizicul conteaza, chiar daca .... Pur si simplu raspundeti care a fost sau inca mai este idealul vostru de femeie. Si poate ne spuneti si daca l-ati intalnit. :stars:

 

PS Citricele cred ca sunt destul de relevante pt ... ce vreau eu sa stiu :friends: Asa am vrut eu sa pun, nu comentam aici de ce. :stars:

 

Erau mai multe intrebari posibile, dar sunt destul de edificatoare si numai astea.

 

Acestea fiind spuse, ma duc sa deschid si unul pentru fete :focus:

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bineinteles ca am cautat atat in arhiva cat si in cele 16 pagini, sa vad daca mai e un topic similar. Nu l-am gasit. So... M-am riscat. Daca mai e, inchideti-l pe asta.

Care e scopul? Sa-mi fac si eu o parere despre ce prefera barbatii. Ar fi fain sa raspunda cat mai multi, ar fi cat de cat relevant. Chiar daca nu asta aveti in viata reala, chiar daca va plac si alte conformatii, chiar daca nu fizicul conteaza, chiar daca .... Pur si simplu raspundeti care a fost sau inca mai este idealul vostru de femeie. Si poate ne spuneti si daca l-ati intalnit. Si poate motivati si alegerile pe care le faceti :stars:

 

PS Citricele cred ca sunt destul de relevante pt ... ce vreau eu sa stiu :friends: Asa am vrut eu sa pun, nu comentam aici de ce. :stars:

 

Erau mai multe intrebari posibile, dar sunt destul de edificatoare si numai astea.

 

Acestea fiind spuse, ma duc sa deschid si unul pentru fete :focus:

Ama , asteptam cu interes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:focus: Gata am votat :stars:

 

Pe mine mereu ma atrag femeile inteligente ... din pacate nu le-am gasit intre voturi...

Aspectul fizic e doar ceva trecator... si sincer nu toti avem idealuri trecatoare.

 

Asa de o tavaleala ... am spus ce ma atrage :

 

inalta si slaba

sa fie mai inalta ca mine (clar)

 

cat despre fruct ... sa ne explici ce a vrut sa fie :friends:

Editat de Fluturel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca ..ideal este cam ,mult spus.

Dar cum ar trebui sa arate ar fi cam asa ..inalta ,inteligenta si un pic frumoasa .

Si sa fie cam la 30 de ani.. :friends:

P.S...deocamdata atit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine mereu ma atrag femeile inteligente ... din pacate nu le-am gasit intre voturi... Aspectul fizic e doar ceva trecator... si sincer nu toti avem idealuri trecatoare.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :friends: Am zis ca nu ne legam de inteligenta, nu ne legam de "aspectul fizic conteaza mai putin" !!!! Eu sunt prima care urasc oamenii care se uita la fizic mai intai. Scopul e sa stiu si eu dupa ce intoarceti voi capul pe strada.

 

cat despre fruct ... sa ne explici ce a vrut sa fie

Ei, na. M-am inspirat dintr-o replica a colegului Jedi :stars:) Unde lucreaza Jedi??? Eeexact la aia ma refer. Nu-i asa ca te-a surprins?? :focus:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci, nu's barbat...dar as alege asa:

1) sa ma atraga fizic

2) sa pot vorbi ceva cu ea

3) sa imi ofere orgasme la greu :friends:

 

 

sincer, orice barbat, cred ca se uita la fizic, aia cu inteligenta e o abureala......prima data e figura si alte proeminente...daca deschide si gura dupa :focus: si spune ceva inteligibil, e valabila raaaaau :stars:)))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci, nu's barbat...dar as alege asa:

1) sa ma atraga fizic

2) sa pot vorbi ceva cu ea

3) sa imi ofere orgasme la greu :roll:

sincer, orice barbat, cred ca se uita la fizic, aia cu inteligenta e o abureala......prima data e figura si alte proeminente...daca deschide si gura dupa :o: si spune ceva inteligibil, e valabila raaaaau :))))))))

daca era asa cum spui tu..aveam ,...HAREM.. :stars: :stars: :o:

Eu unul pesonal asta vreau..si nu ma uit ,neaparat la figura ..

sa sti ca frumusetea este trecatoare si daca este urita o poti face frumoasa ,dar daca e .. :) ...nu mai scapa . :focus:

Iar ce ai scris tu mai sus ,se potriveste la 90 % din ,femeile pe care le cunosc.

Si cunosc ..destule ..ca sa zic asa .

Din pacate celelalte 10%..sinteti ..maritate. :friends:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai spuneti nimic, va rog, despre inteligenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Limitati-va DOAR la fizic, ce Dumnezeu, nu ne intelegem?!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inalta si slaba pentru ca plinute nu-mi plac iar scunde... iar.... nu prea

 

Mai scunda decat mine pentru ca da mai bine in poze (eu am 1.82)

 

Portocala.... opinie avizata desigur... (am vazut live toate dimensiunile) de la cu mult mai mici decat ale mele pana la "Ar trebui sa sunam la Triumph sa le spunem sa mai faca o marime"

Editat de Cavaleru' Jedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×