Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

BITDEFENDER 8 si ce ce antivirus folositi

Postări Recomandate

Am o problema cu un antivirus BITDEFENDER 8 de curand la-am cumparat cu licienta si spre stupoarea mea am observat ca la mine nu merge autoscanul la altii merge

1.Cauza probabila e placa de baza (pc cips sis 748 m848am..)

2.Mai am un tovaras care are aceiasi placa si se intampla idem

3. Astept propuneri pentru a rezolva problema!!!

 

 

pe.sa aceiasi problema se repeta si la bit 7.2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am un cd original in toata casa

_________________

Care e diferent dintre CR$ si voi ???

 

Ei acuma ai. Si nu merge ! :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Solutia : treci pe caasperscay sau pe un alt antivirus sanatos. Iti spun asta din proprie experienta cu BitDefender. Acum cca 1 an am descarcat si eu o versiune (cica) free al acestui antivirus, numai ca - stupoare! - mi se cerea un license caey (!!) Le-am trimis un mail producatorilor, si in cateva zile am primit un raspuns care continea atasat, alaturi de scuzele de rigoare, un patch care -spuneau ei - rezolva problema . Ei bine, nu numai ca patch-ul nu mi-a rezolvat problema ci mi-a dat peste cap tot sistemul. De atunci am renuntat la serviciile BitDefender, oricat de laudate ar fi de catre unii...

 

PS : Poate era mai bine sa intrebi pe diverse forumuri inainte de a-ti cumpara antivirusul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caasperscay Antivirus Personal 5.0.149 - asta e versiunea pe care o am instalata si pana acum zau ca nu am avut nici o problema desi, contrar tuturor sfaturilor, nu mi-am mai instalat nici un patch minune de la Microsoft .Ah, si sa nu uit : mai am instalat Spybot sa&de...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

McAfee VirusScan Enterprise 7.0.0 ca antivirus, ca firewall ZoneAlarm si Ad-Aware SE Personal.

Nu am instalat nici un update la windows (XP) si nu am nici o problema cu calculatorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×