Sari la conținut
Forum Roportal
Mika_ella

Ce se intampla oare?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toata lumea!Am nevoie de niste pareri.:(Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape un an jumate.Toate bune si frumoase,tinem enorm unul la altul,dar acu 2 saptamani a venit la mine si mi-a spus pur si simplu ca este o fata care il tot suna,care il cauta,ii spune ca il iubeste(nu stiu ce fel de iubire e aia deoarece l-a vazut doar de cateva ori),si ca intr-o seara a venit la barul unde lucreaza el si au stat de vorba.La un moment dat cica l-o luat valul si s-au sarutat.Dar nu o singura data,ci de mai multe ori.Spune ca nu s-a intamplat nimic altceva intre ei doar acele saruturi.L-am crezut,nu aveam motive sa nu-l cred.Dar mi-a cerut sa nu o caut pe tipa respectiva sa-i cer socoteala.Nici macar n-o cunosteam,dar cand i-am cerut numarul ei de telefon(il avea,caci il suna si-i dadea mesaje ca sa-i spuna ca il iubeste si ca ii este dor de el)mi-a spus ca nu mi-l da,ca nu am ce vorbi cu ea.Bon...la cateva zile dupa chestia asta ma suna intr-o dupa amiaza sa ma intrebe daca eu cumva am sunat-o pe tipa respectiva si am injurat-o la telefon,cu toate ca stia ca nu am numarul ei de telefon.Atunci i-am cerut din nou nr ei de tel ca s-o sun sa lamuresc lucrurile cu ea si mi l-a dat.Am sunat-o,am vb f frumos cu ea,i-am explicat ca nu eu am sunat-o,iar ea si-a cerut iertare.Dupa alte cateva zile ma intorc din oras cu niste cumparaturi si il vad pe prietenul meu lg liceu stand cu o fata.Traversez strada,ma duc la el si el mi-o prezinta pe Alina,tipa care umbla dupa el.Am ramas f uimita iar el mi-a explicat apoi ca doar statea de vorba cu ea,pt k au ramas amici,si ca n-am motive sa fiu geloasa sau ceva.Nu mai pricep nimic...spune ca ma iubeste,stiu ca ma iubeste,mi-a demonstrat de atatea ori,dar cum a putut sa stea cu ea?L-am iertat,dar parca imi tot vine in minte cateodata chestia asta si ma framant...si parca s-a schimbat ceva in relatia noastra,nu stiu,parca nu mai am aceiasi incredere in el.PLus ca intalnirile astea parca mi se par dubioase...voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu sunt prea indiscreta, poti sa imi spui cati ani ai tu si cati ani are prietenul tau?

Good point. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am aproape 19,el aproape 20

un baiat sa simte flatat cand se stie placut de o fata, de aceea greu rezista tentatiilor , mai ales daca fata arata de la bine in sus. E aiurea faza, eu zis sa iei masuri :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un baiat sa simte flatat cand se stie placut de o fata, de aceea greu rezista tentatiilor , mai ales daca fata arata de la bine in sus. E aiurea faza, eu zis sa iei masuri :focus:

 

 

Da,dar el spune ca nu a fost decat ceva de moment,ca nu simte nici o atractie pentru ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,dar el spune ca nu a fost decat ceva de moment,ca nu simte nici o atractie pentru ea...

Nu fi naivă. :D Şi dacă o să-l găseşti

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,dar el spune ca nu a fost decat ceva de moment,ca nu simte nici o atractie pentru ea...

 

a vazut-o, a placut-o, i-a trecut :focus:

 

La v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bulshit...Clar k o arde dubios baiatul...A sarutat-o si apoi se intalnesc doar k amici...la 20 ani. Mda....el si Pinochio...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×