Sari la conținut
Forum Roportal
den

Sex cu curve

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 16 ani, sunt virgin si vreau sa nu mai fiu! :o:

Ma tenteaza sa merg la o... curva.... pentru ca,desi as putea cu prietena mea... vreau pe cineva cu experientza pentru prima oara

oare se merita.,..? sa incerc??

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani, sunt virgin si vreau sa nu mai fiu! :good:

Ma tenteaza sa merg la o... curva.... pentru ca,desi as putea cu prietena mea... vreau pe cineva cu experientza pentru prima oara

oare se merita.,..? sa incerc??

 

du-te!!!! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani, sunt virgin si vreau sa nu mai fiu! :o:

Ma tenteaza sa merg la o... curva.... pentru ca,desi as putea cu prietena mea... vreau pe cineva cu experientza pentru prima oara

oare se merita.,..? sa incerc??

 

sa nu te obisnuesti dupa! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sorry, da' nu e cam devreme dude?

 

unde sunt dudele? ca vreau si eu ;)

 

sa nu te obisnuesti dupa! :P

 

nu sunt toti bolnavi :good: asa ca tine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde sunt dudele? ca vreau si eu :P

nu sunt toti bolnavi ;) asa ca tine :o:

 

nu stiu cine e mai bolnav!!! macar eu nu am probleme cu "partea superioara" ca dumitale! vai de......... noi! :good:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde sunt dudele? ca vreau si eu ;)

nu sunt toti bolnavi :good: asa ca tine :o:

lasa dudele, c-o sa-ti iasa pe nas (bani). si nu sunt toate bolnave, dar sunt destule. si e o regula ca un incepator, sa aiba parte de o amintire (cu penicilina) pt. la batranete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu cine e mai bolnav!!! macar eu nu am probleme cu "partea superioara" ca dumitale! vai de......... noi! :good:

 

poate vrei sa spui: "ca dumneata", este un pronume de politete, iar forma ta se foloseste in cazurile dativ-genitiv :o: ce spui tu nu ma poate afecta ;)

 

lasa dudele, c-o sa-ti iasa pe nas (bani). si nu sunt toate bolnave, dar sunt destule. si e o regula ca un incepator, sa aiba parte de o amintire (cu penicilina) pt. la batranete.

 

nu te supara! dar esti cam grea de cap :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate vrei sa spui: "ca dumneata", este un pronume de politete, iar forma ta se foloseste in cazurile dativ-genitiv :o: ce spui tu nu ma poate afecta :good:

 

mda... incepi sa-mi placi! nici nu o sa ma mai obosesc sa te "afectez"... (probabil, te afecteaza doar atunci cand iti scrii si raspunzi singura...)

ca sa nu fiu off... incearca den! (aiurea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×