Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Peripetiile pasaroiului mov

Postări Recomandate

Eu am alta propunere de intalnire (intalnirea voastra,ca pe mine inca nu m-a invitat nimeni :dee ) ...sa nu fie pe V Prahovei,loc destul de banal ..ci pe undeva pe la Cheia...e o zona super frumoasa....si, celor care urasc Poiana Brasov din motive financiare pot sa le zic ca pe la Cheia e destul de ieftin.... :) .Petrecere frumoasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult.....promit sa fiu cuminte.. :^o ......Monique..chiar ai 19 anisori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai..de curiozitate.....Daca eram si eu tanar si liber...poate te invitam la o cafea... :dee .Glumesc...era pura curiozitate.... :) .oricum..eu sunt moshhhhh batran.. :dee .Noapte buna...si sa fi iubita..!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai..de curiozitate.....Daca eram si eu tanar si liber...poate te invitam la o cafea... :dee .Glumesc...era pura curiozitate.... :) .oricum..eu sunt moshhhhh batran.. :dee .Noapte buna...si sa fi iubita..!

 

Cind ma uit la virsta ei ma intreb daca chiar are importanta (din punctul tau de vedere) scuza ta... ::x: Da-i bataie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca nu am mai dat pe aici ...dar am fost plecat in calatorii....imi plac mesajele de tipul "da-i bataie!" :dee ..si multumesc celor care au gandit asa (si celor ce au zis-o, binenteles ) , dar ,din pacate pentru mine , am descoperit-o pe simpatica domnisoara Monique prea tarziu ,deoarece deja am pe cineva special in viata mea. Stiu , e pierderea mea ,dar nu am ce sa fac. Si apropo de bere....fetelorrrrrrrr.berea ingrasa..asa ca o sa bea numai baietii.Iar fetele..apa plata cu lamaie... :) .

pe.sa.: Astept critici dure din partea grupului feminist de pe acest forum.

BYeeeeeeeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze ca nu am mai dat pe aici ...dar am fost plecat in calatorii....imi plac mesajele de tipul "da-i bataie!" :dee ..si multumesc celor care au gandit asa (si celor ce au zis-o, binenteles ) ,
Cu placere. ::):

 

dar ,din pacate pentru mine , am descoperit-o pe simpatica domnisoara Monique prea tarziu ,deoarece deja am pe cineva special in viata mea. Stiu , e pierderea mea ,dar nu am ce sa fac.

 

Cum sa nu ai ce face? Te contrazic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dam din nou de subiectul dragoste ? :)))))) LOLURI o mie !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sarbatoriti voi aici? dragostea sau mesajele? Mai voi doi ciocoflenderilor....sunteti offtopic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×