Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Societate democrata sau bolnava patologic !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Concluzia mea proprie si personala este ca cel putin 2din 5 romani au conturi pe unul s-au mai multe site-uri unde interesul este doar sexual. De ce ?? Aici n-am decat o parte din raspunsuri , restul le astept de la voi ...oricum pct meu de vedere ca e grav ce se intampla ....ca sa nu mai vb de cuplurile care cauta alta cupluri :friends: . Eu inteleg ca sexul e ceva frumos dar limita intre sex/dragoste si perversiune /labilitate psihica/parafilie si alte treburi urate e foarte subtire. Oricum ;)

 

De ce am vaga impresie ca si pe acest forum sunt cel putin 2 pers care practica sex in grup sau intre cupluri ;)

Editat de master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... tu trebea sa te nasti calculator, bai :friends:

tu trebuia sa inveti cum se face o statistica ;) ..dar mai ai timp...si apropo un calc e prea simplu data viitoare naste-ma ceva mai complex ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intr-o statistica e de preferat sa se includa si un chestionar, astfel incat datele culese sa poata fi evaluate procentual :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu trebuia sa inveti cum se face o statistica :friends: ..dar mai ai timp...si apropo un calc e prea simplu data viitoare naste-ma ceva mai complex ;)

 

 

ce te intereseaza ce fac altii? cand vorbest ivorbeste din experienta sau din convingeri verificate, nu din experienta altora ...parerea mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si care a fost esantionul?

2 din 5 mi se pare cam exagerat. Mai sint multi romani cu "frica de Dumnezeu" care inca nu fac nici macar sex oral dar alte perversitati!! Si mai cred ca sint si multi care doar vorba e de ei si nu fapta. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mai cred ca sint si multi care doar vorba e de ei si nu fapta. :o:

 

de-astia avem si pe forum duium cred ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intr-o statistica e de preferat sa se includa si un chestionar, astfel incat datele culese sa poata fi evaluate procentual :D

 

 

Si care a fost esantionul?

2 din 5 mi se pare cam exagerat. Mai sint multi romani cu "frica de Dumnezeu" care inca nu fac nici macar sex oral dar alte perversitati!! Si mai cred ca sint si multi care doar vorba e de ei si nu fapta. ;)

n-am precizat ca esantionul de varsta e 17-40 de ani :lol2:..se pierdea din stirea de senzatie ...si oricum e parere proprie si personala ...nu sunt nici cu dr in fata nici cu prof univ . si asa mai departe....deci puteti rezuma pana la urma intrebare in ce ii determina sa intre acolo . oricum sunt prea multi oameni ai placerii care urmaresc doar placere si satisfacerea unor instincte primitive :o: eu nu zic sa nu...dar prea mare accentul :crazy:

nu-i asa ella ? :P

Editat de master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

master_mind

 

Cele mai multe mesaje la Bla bla bla ...

( 658 mesaje / 42% din mesajele active ale membrului )

 

statistica :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
master_mind

 

Cele mai multe mesaje la Bla bla bla ...

( 658 mesaje / 42% din mesajele active ale membrului )

 

statistica :crazy:

adevarul ca o cercetare statistica poate fii exprimata numai procentual ....daca chiar esti curioasa procentual 2/5 x 100 si vezi cat face . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×