Sari la conținut
Forum Roportal
scorpi_on

Steaua-Real 1-4

Postări Recomandate

Buna seara/dimineata...acum ceva vreme sa-a terminat meciul,din pacate pentru noi romanii sa-a terminat cu un scor nefavorabil.Intrebarea este:Unde credeti ca sa-a pierdut meciul,cu ce au fost spaniolii mai buni ca noi,sunteti de acord cu tactica adoptata de Olaroiu?ati fi ales alta echipa?Am visat prea mult de la acest meci?Astept cu nerabdare opiniile voastre. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu spuneti ca va asteptati sa bata ..Steaua

macar sa se bucure ca a avut onoarea sa joace cu Realul. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost un meci frumos. pacat au luat bataie.cel m-ai mult mi-a placut golul lui v. Nisterlooy.cred ca merita sa joace ptr Olanda. Van Basten greseste ca nu-l convoaca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dincolo de declaratile belicioase de dinaintea meciului :friends: sa vezi "extraterestrii " la bucuresti, ramane o sansa pentru toti iubitorii fotbalului .

ca stelist insa, pot recunoaste ca scorul este conform cu valoarea celor 2 echipe, cu toate ca... stam bine la capitolul tehnica individuala .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super misto meciu! Nu va uitati ca sunt femeie, credeti-ma ca m-am uitat la meci cu sufletul la gura. M-am bucurat enorm cand a dat Steaua gol, dar nu am l-am luat ca o raza de speranta asa cum spuneau comentatorii si eram sigura ca o sa ne bata. Fain meci, o adevarata lectie de fotbal. Bravo Steaua!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Steaua nu are experienta, bag mana in foc de faptul ca au fost si putin speriati ca joaca cu o echipa ca Realul... ce sa spun? ma bucur totusi ca nu am luat bataia la 0. Golul de onoare l'am dat si noi... In anii viitori se vor descurca mai bine. Sunt convinsa de asta. Eu le spun bravo Steaua!! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad eu bine sau ai scris Steaua - Real 4-1? Poate e scorul la care sperai ca se va incheia meciul. :friends:

Lasind gluma la o parte Real Madrid e printre cele mai puternice echipe la ora actuala asa ca era aproape imposibil sa cistigam. Dar bine ca am dat un gol deci ceva valoare avem si noi. Poate ne trebuie mai mult curaj si experienta europeana. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara/dimineata...acum ceva vreme sa-a terminat meciul,din pacate pentru noi romanii sa-a terminat cu un scor nefavorabil.Intrebarea este:Unde credeti ca sa-a pierdut meciul,cu ce au fost spaniolii mai buni ca noi,sunteti de acord cu tactica adoptata de Olaroiu?ati fi ales alta echipa?Am visat prea mult de la acest meci?Astept cu nerabdare opiniile voastre. :friends:

 

Dacă e să ne luăm după atitudinea celor de la PROst TV ... E bine că Realul a venit la bucureşti, indiferent de scor suntem fericiţi, Simona (nu ştiu cum) s-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu spuneti ca va asteptati sa bata ..Steaua

macar sa se bucure ca a avut onoarea sa joace cu Realul. :o:

 

 

unul care are onoarea să posteze despre rivali şi nimeni nu-l trimite la cuibul de barză.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×