Sari la conținut
Forum Roportal
hellen_girl85

oare e gay?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am facut dragoste cu prietenul meu si inainte sa isi dea drumu m-a rugat sa il ating la fund.e oare gay?apoi mi-a zis ca nu e nimik anormal in asta ca un prieten de al lui in timp ce prietena lui ii facea sex oral i-a bagat 2 degete in fund.eu nu stiu dar mi se pare ca e ceva legat de homosexualitate!!astept raspunsuri...multeeeeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e gay.. ideea este ca muschii sfincterieni si cei pelvieni (zic bine?) se contracta involuntar deodata, de asta cand ejaculeaza, placerea e mai mare daca si anusul e implicat :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca era gay..nu mai punea el mina pe tine ..darmite... :friends:

si asa este cu implicatul muschilor..

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am facut dragoste cu prietenul meu si inainte sa isi dea drumu m-a rugat sa il ating la fund.e oare gay?apoi mi-a zis ca nu e nimik anormal in asta ca un prieten de al lui in timp ce prietena lui ii facea sex oral i-a bagat 2 degete in fund.eu nu stiu dar mi se pare ca e ceva legat de homosexualitate!!astept raspunsuri...multeeeeeee

:D :o: :crazy: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am facut dragoste cu prietenul meu si inainte sa isi dea drumu m-a rugat sa il ating la fund.e oare gay?apoi mi-a zis ca nu e nimik anormal in asta ca un prieten de al lui in timp ce prietena lui ii facea sex oral i-a bagat 2 degete in fund.eu nu stiu dar mi se pare ca e ceva legat de homosexualitate!!astept raspunsuri...multeeeeeee

:lol2::o:

E faina asta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2::o:

E faina asta :crazy:

cum sa nu mai ....sa ai ceva in fund in timp ce muschii se contracta....eu zic sa extrapolam si sa facem genoflexiuni cu greutate avand ceva in partea dorsala ...si uite asa s-a inventat masturbarea canala ...anala scuze ...:P ...on topic : e..nu e gay ...inca :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy:

funny ce se discuta pe aici.

am auzit si eu cum ca unii barbati se excita daca sunt atinsi in zona fundului...dar chiar sa bagi degetul? :o:

te miri ce placeri mai auzi...mai descoperi, dar dac asta ii place, fa-i...daca il iubesti si nu ti-e scarba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy:

funny ce se discuta pe aici.

am auzit si eu cum ca unii barbati se excita daca sunt atinsi in zona fundului...dar chiar sa bagi degetul? :o:

te miri ce placeri mai auzi...mai descoperi, dar dac asta ii place, fa-i...daca il iubesti si nu ti-e scarba.

da daca iti e scarba inseamna ca esti o scarba ??? :lol2: asta raportat la definerea intregului prin parti :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am facut dragoste cu prietenul meu si inainte sa isi dea drumu m-a rugat sa il ating la fund.e oare gay?apoi mi-a zis ca nu e nimik anormal in asta ca un prieten de al lui in timp ce prietena lui ii facea sex oral i-a bagat 2 degete in fund.eu nu stiu dar mi se pare ca e ceva legat de homosexualitate!!astept raspunsuri...multeeeeeee

:o: :crazy: :lol2: :D

 

Aveai unghiile taiate ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×