Sari la conținut
Forum Roportal
CavalerulJedi

Cea mai misto experienta sexuala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok... am sa incep eu...

 

Cea mai tare din parcare a fost prima data cu o anumita partenera pe care o iubeam de mult timp...

Greu de exprimat in cuvinte ce a fost atunci... ideea e ca din punctul meu de vedere a fost o trecere la un cu totul alt nivel.... M-am simtit bine si cu celelalte partenere DAR experientele traite cu ele semanau mai mult intre ele decat cu ce am trait cu partenera respectiva... Fiecare atingere trimitea valuri de placere in amandoi... iar orgasmul a fost mai putin relevant pentru ca intreaga experienta a fost traita la un nivel super ridicat...

 

Ok... de ajuns din partea mea.... las persoanele mai putin pudice sa se desfasoare :flowers:

Editat de Cavaleru' Jedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok... am sa incep eu...

 

Cea mai tare din parcare a fost prima data cu o anumita partenera pe care o iubeam de mult timp...

Greu de exprimat in cuvinte ce a fost atunci... ideea e ca din punctul meu de vedere a fost o trecere la un cu totul alt nivel.... M-am simtit bine si cu celelalte partenere DAR experientele traite cu ele semanau mai mult intre ele decat cu ce am trait cu partenera respectiva...

 

Ok... de ajuns din partea mea.... las persoanele mai putin pudice sa se desfasoare :focus:

 

unde-i descrierea? :flowers:

 

 

daca ti-e greu sa te exprimi in cuvinte...de ce ai pretentie la altii ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai... nu va luati dupa mine... :flowers:

 

nu ma iau de tine, ci de postul tau :focus: deci...astept cu interese descrierea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cutzu :roll: Tu ai citit topicul in care ziceam ca vreau sa-l deschid eu pe asta? ;)))))

Desigur! La ce-s buni pretinii? :flowers:

 

nu ma iau de tine, ci de postul tau :focus: deci...astept cu interese descrierea...

Am descris destul... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"descrieti cea mai misto experienta sexuala" si raspunsurile au fost ...

 

1. deosebita

2. misto....

 

ok, raspund is eu

 

 

a fost ... sublim...te satisface descrierea, cavalere? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×