Sari la conținut
Forum Roportal
white_devil

Hip-hop ... made in Romania ...

Postări Recomandate

ce sa zic... sunt un ascultator... si ma regasesc in unele melodii... knd am scris la descrierea temei: "nu va regasiti in unele melodi ???" m-am gandit sa lasati uni din voi manelele deoparte k acolo e o singura poveste cu cu unele cuvinte schimbate, nu am nimik cu ele, le ascult si palea... la petrecerii si unde e atmosfera... altceva nu mai stiu... ascultati profethu', anonim sau bitza.... din 3 intr-una din melodii va regasiti sigur ... :stars:

astept si parerile voastre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am gandit sa lasati uni din voi manelele deoparte k acolo e o singura poveste cu cu unele cuvinte schimbate, nu am nimik cu ele, le ascult si palea...

Eu zic sa asculti numai manele de acum inainte. La felul in care scrii este genul muzical care ti se potriveste cel mai bine.

Cred ca s-ar impusca Ombladon daca ar vedea o piesa de-a lui, copiata de tine...

 

dativa si voi cu parerea :jester: :jester:

Imi dau...se scrie "Dati-va".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow...destepti mai sunteti...bravo k voi stiti sa scrieti...nu mai are voie lumea sa greseasca? interesati-va mai intai ce-i ala hip-hop...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ascult de foarte mult timp hip-hop si ma regasesc in foarte multe melodii.

 

Atunci knd sunt trist Bitza intra ca o pastila anti tristete, apoi o dau pe Parazitii si gata...imi revin imediat :jester:

Editat de YO Lukiano

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow...destepti mai sunteti...bravo k voi stiti sa scrieti...nu mai are voie lumea sa greseasca? interesati-va mai intai ce-i ala hip-hop...

nu trebuie sa fii destept ca sa stii sa scrii corect, trebuie sa ai doar putin respect pt tine

 

on: parazitii ma bine-dispun oricand, nu neaparat ca ma regasesc

Editat de _Daniela_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×