Sari la conținut
Forum Roportal
mahree

SI NUMELE VOASTRE POT SPUNE MULTE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

NEBRASKA CHIAR SUNT CURIOASA CUM DE AI NUMELE ASTA SI EU AM UNU ALASKA SA FIE OARE DE LA FRANCMASONII?

Din pacate nu am nimic in comun cu Francmasonii desi ii admir foarte mult pentru Marea Lor Realizare ...si anume cea ca au reusit sa ieie puterea de la biserica care conducea statele si au dat puterea in mainile omului simplu sub forma de democratie.

Care a fost urmarea?

Biserica nu a mai avut puterea sa ucida milioane de oameni ca pana atunci ...si nici sa-i tina in saracie si mizeria neagra si in noaptea mintii si uite datorita Francmasonilor astazi e democratie belsug lumina si bunastare.... problema e alta ....

Cum de pot fi oamenii atat de aberati incat sa laude criminala biserica care 2000 de ani si-a aratat murdara si hidoasa fata, ascunsa dupa masca unei false sfintenii...si nu apreciati progresul realizat in ultiumii 300 de ani ...progres datorat exclusiv FRANCMASONILOR!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate nu am nimic in comun cu Francmasonii desi ii admir foarte mult pentru Marea Lor Realizare ...si anume cea ca au reusit sa ieie puterea de la biserica care conducea statele si au dat puterea in mainile omului simplu sub forma de democratie.

Care a fost urmarea?

Biserica nu a mai avut puterea sa ucida milioane de oameni ca pana atunci ...si nici sa-i tina in saracie si mizeria neagra si in noaptea mintii si uite datorita Francmasonilor astazi e democratie belsug lumina si bunastare.... problema e alta ....

Cum de pot fi oamenii atat de aberati incat sa laude criminala biserica care 2000 de ani si-a aratat murdara si hidoasa fata, ascunsa dupa masca unei false sfintenii...si nu apreciati progresul realizat in ultiumii 300 de ani ...progres datorat exclusiv FRANCMASONILOR!!!!

Tot francmasonii iau omorat nu biserica, dar bineinteles ca sa se spele pe maini dau vina pe biserica ca necuratu tot necurat este si degeaba isi schimba parul. masonii sunt cei mai mari manipulatori din lumea asta si mai necurati. :cheer: scuze de off topic

 

Numele meu nu stiu exact ce spune dar spune ceva poate :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot francmasonii iau omorat nu biserica, dar bineinteles ca sa se spele pe maini dau vina pe biserica ca necuratu tot necurat este si degeaba isi schimba parul. masonii sunt cei mai mari manipulatori din lumea asta si mai necurati. :crazy: scuze de off topic

 

Numele meu nu stiu exact ce spune dar spune ceva poate :hi:

Numele tau nu zice prea multe ...dar poza da!

 

Asta cu francmasonii care au omorat ....ha ha ha e buna !

Cei mai mari criminali dintre francmasoni sunt Pinochio si Micky mouse .... e doar democratie si o societate deschisa, iecare are libertatea sa afirme ce vrea, chiar daca nu are dovezi sa isi sustina afirmatiile ...nu-i asa ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numele tau nu zice prea multe ...dar poza da!

 

Asta cu francmasonii care au omorat ....ha ha ha e buna !

Cei mai mari criminali dintre francmasoni sunt Pinochio si Micky mouse .... e doar democratie si o societate deschisa, iecare are libertatea sa afirme ce vrea, chiar daca nu are dovezi sa isi sustina afirmatiile ...nu-i asa ?

da asa e :D cand o sa gasesc dovezi am sa le postez pe aici pe undeva :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da asa e :cheer: cand o sa gasesc dovezi am sa le postez pe aici pe undeva :crazy:

Vezi sa nu gresesti si sa afli tot asa din greseala ca cele mai multe crime din istoria omenirii le-au comis crestinii cei cu Bibliaintr-o mana si cu crucea in cealalta!

Spor la documentare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi sa nu gresesti si sa afli tot asa din greseala ca cele mai multe crime din istoria omenirii le-au comis crestinii cei cu Bibliaintr-o mana si cu crucea in cealalta!

Spor la documentare!

multam , tu esti cumva mason :cry: de imi doresti asa de mult spor???

si aici era vorba de ce spun numele noastre. Ce spun?? cine stie ? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×