Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Un eveniment cosmic declanşator pe 17 octombrie 2006

Postări Recomandate

o sa ma gandesc intens la 6 din 49 :)

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un eveniment cosmic declanşator
Ce sa intelegem prin declansator?Ce declanseaza??
radiind din dimensiunile superioare din

Universul-2

Nu zau? Si nu ne explici si noua care e universul 2, care e primul? Is in ceata densa.
Această rază rezonează cu chakra inimii
Si cum ati aflat chestia asta? Care e legatura intre chackre si universuri paralele? Am ajuns buddhisti toti?
Efectul este că fiecare emoţie şi g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce sa intelegem prin declansator?Ce declanseaza??

Nu zau? Si nu ne explici si noua care e universul 2, care e primul? Is in ceata densa.

Si cum ati aflat chestia asta? Care e legatura intre chackre si universuri paralele? Am ajuns buddhisti toti?

O sa ma fac musulman si o sa ma sinucid :) Chestia cu amplificarea e cam .. trasa de par, nu crezi?

Bla bla bla, alte teorii ciudate....

Ce pacat ca 3/4 din lumea civilizata traieste in metropole si habar n-are ce-i aia ocean, natura sau altceva. Eu o sa meditez sub planta de tutun din apartament, e bine? :) Aia din Africa sigur n-or sa mediteze, de ce sa-i anuntam si pe ei daca n-au internet? Si ar fi puzderie de ei, gandindu-se la bine, mancare, imbracaminte, prosperitate....

Bun, si daca ne reuseste acuma chestia asta, restul de evenimente pana in 2013 ce rost mai are?

 

Sumar: pare cusuta cu ata alba toata povestea. :)

 

 

cred ca ai dreptate... desi ar fi super-intersant! o sa il fortez pe tata sa se gandeasca intens sa-mi ia un catel! :( :) si eu o sa il cuceresc pe baiatul visurilor mele.. :( :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pffff ...

din ce am vazut pana acum ... inca suntem egoisti:P

 

eu o sa ma gandesc sa se inventeze o noua sursa de energie !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×