Sari la conținut
Forum Roportal
hellboy2006

ma inselat...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poi pe scurt.am avut o prietena 5 luni de zile si dupa perioada asta am aflat de la ea ca nu se despartise de prietenul de acasa cu care are o relatie de 3 ani, sau avea , zice ea, ca sau despartit.eu am inebunit cand am auzit si nu mi-a venit sa cred :friends: .idea e ca eu o iubesc si vreau sa continuam relatia noastra, si ea de asemenea vrea, insa eu nu mai stiu daca are rost sa mai sufar atata.nu mai pot avea incredere in ea ca inainte , si cred ca e si normal cand zic asta..dupa ce sa intamplat..si faza tare , ea a zis ca prietenul de acasa stia de la inceput de relatia noastra..mie mi se pare ca asta are o problema daca stie ca prietene lui si-o trage cu altu(eu :flowers: :doh:) si nu are nimic de obiectat.dupa spusele ei el astepta ca ea sa se linisteasca.io nu mai inteleg nimic. :yes: stiu doar ca ma doare sufletul pt. ca o iubesc :ok: insa ea si-a batut joc de sentimentele mele si acum nu mai stiu daca are rost sa mai continuam. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ,vrei sa te insori cu ea ?

daca da ..,cauta alta ,daca ..nu ,mergi inainte :ok: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi pe scurt.am avut o prietena 5 luni de zile si dupa perioada asta am aflat de la ea ca nu se despartise de prietenul de acasa cu care are o relatie de 3 ani, sau avea , zice ea, ca sau despartit.eu am inebunit cand am auzit si nu mi-a venit sa cred :doh: .idea e ca eu o iubesc si vreau sa continuam relatia noastra, si ea de asemenea vrea, insa eu nu mai stiu daca are rost sa mai sufar atata.nu mai pot avea incredere in ea ca inainte , si cred ca e si normal cand zic asta..dupa ce sa intamplat..si faza tare , ea a zis ca prietenul de acasa stia de la inceput de relatia noastra..mie mi se pare ca asta are o problema daca stie ca prietene lui si-o trage cu altu(eu :flowers: ;)) si nu are nimic de obiectat.dupa spusele ei el astepta ca ea sa se linisteasca.io nu mai inteleg nimic. :yes: stiu doar ca ma doare sufletul pt. ca o iubesc :ok: insa ea si-a batut joc de sentimentele mele si acum nu mai stiu daca are rost sa mai continuam. :friends:

crestei nivelul de dezvoltare al IQ-ului prin marirea cutiei craniene sub presiunea pumnilor ...sau bucuratea de ea : oral ,anal di toate si las-o libera :flowers: adica un fel de roata de rezerva :o:

 

numeste-o maturizare ..si eu am patit-o ca ma credeam orbeste in sinceritatea unora ...prima data ca deja a 2 oara imi traiam viata in paralele :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E usor sa iti spun ce sa faci. Dar daca o iubesti cu adevarat asa cum susti, mai rabda un pic si vezi incotro se indreapta relatia. Daca iubirea e sincera vei putea trece peste asta, daca nu, nu. Dar mai intai trebuie sa ai o discutie foarte serioasa cu ea si sa vezi ce vrea de fapt.Discutati deschis si spunetiva ce aveti pe suflet. Poate chiar te iubeste, cert e ca a gresit. Inrebarea este poti sa ieri si sa uiti si sa mergi mai departe? Daca nu poti uita SI ierta atunci oricat de mult va iubiti relatia voastra o sa esueze. Pentru ca relatia sa mearga trebuie sa va respectati si sa aveti incredere unul in altul. Mai da-i o sansa. Nimeni nu e perfect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi pe scurt.am avut o prietena 5 luni de zile si dupa perioada asta am aflat de la ea ca nu se despartise de prietenul de acasa cu care are o relatie de 3 ani, sau avea , zice ea, ca sau despartit.eu am inebunit cand am auzit si nu mi-a venit sa cred :friends: .idea e ca eu o iubesc si vreau sa continuam relatia noastra, si ea de asemenea vrea, insa eu nu mai stiu daca are rost sa mai sufar atata.nu mai pot avea incredere in ea ca inainte , si cred ca e si normal cand zic asta..dupa ce sa intamplat..si faza tare , ea a zis ca prietenul de acasa stia de la inceput de relatia noastra..mie mi se pare ca asta are o problema daca stie ca prietene lui si-o trage cu altu(eu :flowers: :doh:) si nu are nimic de obiectat.dupa spusele ei el astepta ca ea sa se linisteasca.io nu mai inteleg nimic. :yes: stiu doar ca ma doare sufletul pt. ca o iubesc :ok: insa ea si-a batut joc de sentimentele mele si acum nu mai stiu daca are rost sa mai continuam. :flowers:

E neserioasa. Miroase a perversitate asta. Spune-i tot ce simti in fatza si da-i un ultimatum + un scurt timp de gandire. Daca nu renunta la el, uit-o, las-o naibii! Femeile sunt mult mai greoaie in sentimente si decizii decat noi. Daca au sub 20 de ani, cu atat mai mult...

 

Mai ai o varianta: N-o mai cauta, o perioada. Fa-o sa se gandeasca la tine, sa se intrebe ce ce n-o mai suni si sa te caute ea pe tine. Dupa care spune-i din ce cauza ai ignorat-o in perioada respectiva. Daca o cauti insistent si o implori cu disperare, e posibil sa ramana tot cu ala! Cred ca stii deja: femeilor nu prea le plac disperatii! Nu stiu daca ai vazut reclama aia de la Sprite... :o: Super-tare morala!

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum draq ,a gresit ...daca statea cu ala de 3 ani ,sau da ,poate uitase de el intr-un moment de ratacire si nu si-a dat seama ce face .

Nu e clar ca fata ,a vrut sa vada cuim este cu altul si pina la urma ia placut.

Si acum nu stie ce sa faca ,caci daca era asa nu iar fi spus nimic,despre celalalt.

Asadar daca nu vrei sa te insori cu ea ...baga mare. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E usor sa iti spun ce sa faci. Dar daca o iubesti cu adevarat asa cum susti, mai rabda un pic si vezi incotro se indreapta relatia. Daca iubirea e sincera vei putea trece peste asta, daca nu, nu. Dar mai intai trebuie sa ai o discutie foarte serioasa cu ea si sa vezi ce vrea de fapt.Discutati deschis si spunetiva ce aveti pe suflet. Poate chiar te iubeste, cert e ca a gresit. Inrebarea este poti sa ieri si sa uiti si sa mergi mai departe? Daca nu poti uita SI ierta atunci oricat de mult va iubiti relatia voastra o sa esueze. Pentru ca relatia sa mearga trebuie sa va respectati si sa aveti incredere unul in altul. Mai da-i o sansa. Nimeni nu e perfect.

nu crede :yes: ...increderea e ca virginitatea o singura data se pierde :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LASO!!!!!Daca a facuto o data o mai face si adoua oara.Fratele meu a fost casatorit 9 ani ,ieri a avut primul proces de divort.In februarie a prinso pe nevastasa cu unu ,cearta,prebleme separare,ea ca a inteles el gresit ca na vazut bine ca-l iubeste ca fetira ca una ca alta sau impacat inapoi.In iunie o prinde cu un politist care o oprise cu doua zile inainte pentru ne acordare de prioritete,si baga divort.Ea la cautat la amenintat ca se omoara ca nu-l mai lasa sa vada fetita tot felu de prosti.Asta a dutat 2 luni dupa care sa mutat deja cu politistu. Ieri la divort ii spune ca ea nu vrea sa divorteze ca ea il iubeste tot pe el si ca vrea sa mai faca dragoste macar o data cu el,ea stand cu politistu din august. TRAGE CONCLUZIE DE AICI SI CASCA OCHII BINE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LASO!!!!!Daca a facuto o data o mai face si adoua oara.Fratele meu a fost casatorit 9 ani ,ieri a avut primul proces de divort.In februarie a prinso pe nevastasa cu unu ,cearta,prebleme separare,ea ca a inteles el gresit ca na vazut bine ca-l iubeste ca fetira ca una ca alta sau impacat inapoi.In iunie o prinde cu un politist care o oprise cu doua zile inainte pentru ne acordare de prioritete,si baga divort.Ea la cautat la amenintat ca se omoara ca nu-l mai lasa sa vada fetita tot felu de prosti.Asta a dutat 2 luni dupa care sa mutat deja cu politistu. Ieri la divort ii spune ca ea nu vrea sa divorteze ca ea il iubeste tot pe el si ca vrea sa mai faca dragoste macar o data cu el,ea stand cu politistu din august. TRAGE CONCLUZIE DE AICI SI CASCA OCHII BINE!

 

 

uoouuuuu man..aiurea treaba.imi pare rau de fratele tau.mai facut sa vad ca io am o problema foarte mica in comparatie cu asta. ma femeile astea sunt nebune, ori si-au luat lumea in cap cu emanciparea asta.ce naiba ma , femeia e femei si barbatu barbat.punct , parerea mea..da atata e de naspa cand cineva care ti-a spus in fata ca vrea sa aiba un viitor cu tine, ca te iubeste, si blalalalla..(ca doar asta mai poti intelege din toate declaratiile astea)(sau mai bine spus minciuni--in final)...si te raneste, te calca in picioare ca pe un nimeni.ca si cum nu ai insemna nimic sau nu ai insemnat vreodata ceva pt. el sau ea.e de "cacat" ...scuzati expresia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×