Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
simplu

Cum v-a mers in 2004 ?

Recommended Posts

Obisnuiesc ca la final de an sa fac " bilantul." Voi nu??

Pentru mine 2004 a fost un an foarte greu. A inceput extrem de prost si desi daca acum cand " trag linie" vad ca am realizat destul de multe totusi am ramas cu un gust amar.

Pentru voi cum a fost?:dee

Ciao, simplu. Eu sunt optimista - pentru mine a fost un an mai bun decat 2003 si un an mai putin bun decat 2005

:)

Pentru mine mai e o luna din acest an, timp in care se pot intampla multe, evenimente care ar putea sa-mi schimbe parerea despre 2004, asa ca yo voi astepta 31 decembrie pentru a-mi expune parerea despre ce a insemnat acest an pentru mine... :) :) :cry:

mai este timp se mai pot intampla multe ... mai am timp sa fac bilantul dar pana acum a fost bine defapt ca si ceilalti ani la mine totul este echilibrat ca o balanta de ce oare :dee

Si pentru mine a fost un an plin ( licenta, angajare...) dar cu toate greutatile cu care a venit, spun sincer ca a fost un an foarte foarte BUN.

si un an mai putin bun decat 2005

Dar si cu afirmatia asta sunt de acord :winca:

Nici eu nu pot sa fac bilantul inca. Pentru mine totul se va decide in urmatoarea luna.

Sper ca Blacca CAT are dreptate :dee (chiar daca semnatura mea spune contrariul).

O sa fie probabil un cliseu, dar am avut si bune, si rele anul asta...din pacate, 2004 tinde sa se termine cu cele rele... per total , am avut parte si de realizari (unele destul de importante) , am avut parte si de probleme (la fel de maricele) - ca doar de-aia sunt Balanta, nu ?

Totul e bine cand sa etermina cu bine!

as avea pacat sa spun ca nu mi-a mers sau ca mi-a mers binisor. Mi-a mers din plin. Va doresc sa ajungeti si voi candva sa spuneti acelasi lucru.

Pentru mine a fost un an bun...chiar foarte bun...cu multe realizari!Anul 2005 cred ca o sa fie un an ceva mai greu...imi termin cele 2 masterate pentru.care trebuie sa-mi sustin lucrarile de disertatie...mai am pe cap si pregatirile de nunta...greu...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this