Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Steaua calificata in primavara europeana

Postări Recomandate

Steaua sa-a calificat in primavara europeana :dee/ :roll:({|=

dupa un meci foarte bun cu Bilbao (in care au rata cateva sanse importante de a marca si ar fi putut chiar sa termine la egalitate) si dupa ratarea lui Besicatas de pe teren propriu (a terminat la egalitate cu Standard).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

forza STEAUAAAAAAAAAAAAA!

Imi pare bine ca mai ajungem si noi sa scoatem capul prin europa din cand in cand,,,,si ma bucur pentru steaua..pacat de dinamovisti si rapidisti....as fi vrut sa fie si ei pe acolo pe sus..dar daca atata pot..ce sa faci :dee ?

Felicitari Steaua!U R THE BEST!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca Steaua sa-a comportat foarte bine, chiar daca a pierdut cu Bilbao, a facut un meci foarte bun , mai ales in repriza a doua. Merita felicitarile noastre ! De cand nu am mai avut o echipa in primavara europeana ? Asteptam de multa vreme momentul asta !

 

PS: Asta insa nu scuza compotamentul asta cretin de "silenzio-stampa" , vorba lui nea Mitica, doar tampitii fac asa ceva ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu silentio stampa asa este...

dar merita felicitati pentru cat au muncit..si daca tacerea asta ii face sa joace asa de bine..eu sper sa taca cat mai mult timp :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai va supun ca eu sunt dinamovist.

Dar nu am cum sa nu ma bucur cand, in sfarsit, o echipa romaneasca ajunge in primavara europeana.

Ar fi o mare realizare ca Steaua sa treaca de faza grupelor.

Fara indoiala Steaua e cea mai buna echipa romaneasca la momentul actual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Steaua a jucat mult mai bine decat a facut-o in meciul cu Parma si a meritat aceasta calificare!Sunt foarte fericita,mai ales ca sunt si stelista! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un meci frumos, mai ales in repriza a doua cand am avut parte de mai multe faze de poarta.. Steaua putea sa plece neinvinsa, dar le-a lipsit ceva.. poate o forma mai buna a lui Neaga, usor accidentat...

Oricum, felicitari Stelei pentru ca a readus Romania in primavara europeana dupa 12 ani... =de> =de> =de>

PS: Mi-a placut la nebunie golul bascilor! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si din partea mea, dar ar trebui sa fim realisti, nu vreau sa supar pe nimeni dar parerea mea e ca steaua nu a jucat deloc bine in meciul cu bilbao, daca nu se calificau nu stiu daca se mai vb de bine despre ei ... oricum ma bucur pentru ei, pentru stelisti si pentru fotbalul romanesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×