Sari la conținut
Forum Roportal
Ciumpy

...cu adevarat important

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am deschis acest topic nu pt a va da un nou prilej ca sa va confruntati capacitatile intelectuale ci mai mult ca sa regasiti sau sa gasiti sau sa impartasiti si altora...ce este cu adevarat important pt voi?

in viata asta...

pentru ce anume traiesti tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu traiesc ca sa invat sa iubesc :friends: ...si nu ma refer numai la iubirea dintre iubiti,ci la iubirea pt viata,pt natura pentru familie si oameni in general,pentru momentele scurte dar atat de frumoase si de deosebite din viata asta:)...poate suna cam hippie sau etc...dar eu pt asta traiesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ce traiesc...

traiesc pentru ca m-am nascut... si incerc sa-mi fac viata sa fie cat mai placuta: admir natura, iubesc(nu ma refer la dragoste dintre iubiti), invat sa fiu mai buna...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Traiesc ca sa mor. Si desi nu cred in viata de apoi, mor ca sa traiesc din nou dupa aceea. Si traiesc "dincolo" ca sa mor "dincolo". Cat despre lucrurile care ma motiveaza sa traiesc, acestea sunt prea putine ca sa merite atentie. Cel mai important ar fi iubirea, dar nu exista. Urmatorul ar fi s ao omor pe profa de latina, dar asta atrage puscaria, ca cica e ilegal sa contaminezi un glont in asemenea hal. Asa ca nu vreau sa traiesc. Bye-bye. BEEENNNNNNNNNGGGGGG!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...de ce spui ca nu exista iubirea :photo: ..Iubirea este the greatest thing ever de care avem parte,si pe care nici macar nu o meritam...si tu spui ca nu exista :)

Editat de Ciumpy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in viata asta...

pentru ce anume traiesti tu?

Scopul, telul, tinta sau cum vrei sa o numesti, nu o stiu inca dar cu toate ca visele devin pe rand realitate deocamdata traiesc in trecut pentru un viitor normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×