Sari la conținut
Forum Roportal
oare???

unde? cum?

Postări Recomandate

m-am intersectat cu o persoana, scurt, s-a dus si nu stiu unde. nu stiu nimic despre aceasta persoana dar au fost acolo niste vibratii foarte puternice. o persoana "normala".am simtit ca ceva ne leaga: trecutul? viitorul? ...daca exista asa ceva.

de atunci simt ca trebuie sa o gasesc, dar unde sa caut, cum si cine sau ce ma poate ajuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Eu,nu inteleg nimic! Nici din titlul topicului si nici din scurta ta prezentare....

Poti fi mai explicit(a)? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: Eu,nu inteleg nimic! Nici din titlul topicului si nici din scurta ta prezentare....

Poti fi mai explicit(a)? :-

E foarte simplu! A trecut pe langa cineva si a simtit ceea ce a descris mai sus, iar acum cauta acea persoana! :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi nu stiu daca trebuie sa incepi sa o cauti.....daca a plecat,inseamna ca e mai bine asa...Te va gasi ea pe tine cand te astepti mai putin :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am intersectat cu o persoana, scurt, s-a dus si nu stiu unde. nu stiu nimic despre aceasta persoana dar au fost acolo niste vibratii foarte puternice. o persoana "normala".am simtit ca ceva ne leaga: trecutul? viitorul? ...daca exista asa ceva.

de atunci simt ca trebuie sa o gasesc, dar unde sa caut, cum si cine sau ce ma poate ajuta?

 

Persoana pe care o cauti poate fi mult mai aproape decat crezi! :senile:

Eu am patit anul trecut, prin decembrie o faza asemanatoare! Am vazut o poza cu cineva, pe care credeam ca am mai vazut si mi-am zis ca trebuie sa dau de persoana respectiva! Dupa aproximativ trei luni, uitasem poza prin calculator si dau de aceeasi persoana pe net! In sfarsit, ii cer o adresa de mail si comunicam si azi dupa ce a trebuit sa treaca ceva timp ca sa gasesc acea persoana! :swoon:

Asa ca, asteapta! Daca va trebui sa apara, va aparea! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suntem pe drumul cel bun. cine intelege...bine, cine nu inseamna ca nu ma poate ajuta oricum.

 

din pacate nu imi permit nici sa astept, nici sa sper ca ma va gasi ea. simt ca EU trebuie sa fac ceva in sensul asta. m-am gindit la mai multe solutii, sociale, tehnologice si paranormale. in final ramane una singura, ultima categorie...dar cum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gandeste-te intens la acea persoana, imagineaza-ti intalnirea (unii parapsihologi spun ca cu cat detaliiel sunt mai mutle cu atat mai bien). Practic iti creezi o relaitate mentala care s epoate amteriliza. DAR. Trebuie sa fii deschis la optiiniel persoanei cu care te-ai intersectat. Sa lasi acest viitor elastic. Nu trebuei sa o agresezi nicicum subtil. Fiecar ecentimetru de gand trebuei sa fie deschis, luminos, geenros, atat spre bienle tau cat si al acelei persoane. Ai incredere. Emite dorinta fara panica sau limitari. Si rpoiecteaza-te intr-o intalnire fericita in care stii ec esti si vrei da rnu impui nici un final. Nu teatasa de un film pe care doar tu il vrei. Lasa finalul deschis dar exprima-ti mental si sufleteste optiunea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt, am o poza, un obiect cu care cred ca a interactionat si stiu din ce zona a tarii e dupa accent. dar atat. m-am gandit sa apelez la un clarvazator, dar in nici un caz o ghicitoare, sau unul care-si face publicitate prin media.

cei cu adevarat buni sunt retrasi si nu ajungi la ei decat prin cunostinte, recomandari (cred).

plus ca ceea ce pentru mine e important pentru un clarvazator poate fi neinsemnat, superficial si sa nu vrea sa ma primeasca.

 

si nu ma intereseaza saa aflu viitorul !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de fapt, am o poza, un obiect cu care cred ca a interactionat si stiu din ce zona a tarii e dupa accent.

Dar stii ca acea persoana vrea sa intre inc ontact cu tine? Pentru ca daca nu atunci faci un abuz. Gandindu-te la ea din perspectiva a ceea ce vrei tu este o violare a spatiului ei energetic. Mia intai ar fi trebuit sa ai acordul ei.

Si cand ne gandim intens la cineva si cand vrem sa visam acea persoana de fapt o invocam prin conectare ala campul ei energetic. Ar trebui sa avem un acord in prealabil. Aici e de discutat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×