Sari la conținut
Forum Roportal
BigDefender

JURNALUL ROPORTAL

Postări Recomandate

In anul 5555,urmasii lui Adam si Eva vor descoperi arhiva ROPORTAL,care va fi foarte greu de accesat si citit

 

De ce sa nu avem un document sistematizat si transpus cu timpul(eu nu o sa mai apuc!) pe alt tip de suport

 

Ce va fi el?

 

O noua Biblie?O carte de stiinta si tehnica,sau SF?Un roman de aventuri sau de dragoste?

Sau pur si simplu un jurnal?Nu se stie!

 

Cum sa-l facem?

 

Astept sugestii si propuneri de la cel mai ''mic'' la cel mai ''MARE""!

 

In general,propunerile generoase si laborioase au esuat de prima data!Sper ca nu si acum!

 

O cugetare:

''Daca vrei ca Dumnezeu sa rada,prezinta-i planurile tale!''

 

Al dvs.servant,BigDefender(Dan-Gabriel)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hm! interesant ! adica sa gasim o modalitate sa-i facem pe uramsii nostri sa inteleaga ca noi aici frecam menta ? sau ca intr-adevar incercam sa facem si altceva mult mai serios :spiteful: eu as propune (stiu ca pare aproape imposibil) sa facem o sectiune cu filmulte... iesi cu camera pe starda si filmezi pur si simplu o stare de fapt ... un moment digital din atmosfera orasului ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca geniala ,eu zic sa inregistram ideea la OSIM sa avem drept de autor,

ar fumos asa ,o revista ..digitala

buna :friends: ...stiti care este ,..diferenta dintre o idee nebuneasca si o idee geniala ?

REUSITA, asa ca sper ca aceasta ,idee sa reuseasca! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite,jurnalul poate incepe cu 1 oct.2006,de la Bucuresti!

Puteti sa va postati aici blogurile,ideile,impresiile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e o ideie buna,si cred ca nu doar ,,frecam menta".Am citit multe topicuri ,unele foarte interesante,din unele am tras si invataturi,cei care posteaza sunt sociabili,isteti si chiar incerca sa dea o mana de ajutor.Eu nu am fost la intalnire dar sunt sigura ca cei care au fost au descoperit in chipurile din spatele calculatorului niste oameni minunati. Merita sa avem un jurnal despre Roportal,despre topicurile si oamenii de aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca e o ideie buna,si cred ca nu doar ,,frecam menta".Am citit multe topicuri ,unele foarte interesante,din unele am tras si invataturi,cei care posteaza sunt sociabili,isteti si chiar incerca sa dea o mana de ajutor.Eu nu am fost la intalnire dar sunt sigura ca cei care au fost au descoperit in chipurile din spatele calculatorului niste oameni minunati. Merita sa avem un jurnal despre Roportal,despre topicurile si oamenii de aici.

 

Pai,sa asteptam sa posteze userii,ca eu sunt mai bun de vorbitor! :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai,sa asteptam sa posteze userii,ca eu sunt mai bun de vorbitor! :P

 

Au trecut trei saptamani si nu a postat nimeni nimic in jurnal,dovada ca este mai usor sa faci poze!Insa daca eu atacam dur pe cineva,sunt sigur ca topicul ar fi dat pe dinafara! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as fi atit de sigur..

Dar ca sa incep..Baieti fini,fete frumosase.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×