Sari la conținut
Forum Roportal
kitty_kiss

ce e in capul lui?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna!sunt oana.am prieten si sunt impreuna cu el de 3 ani de zile.noi ne certam des,aproape in fiecare zi.recunosc ca mai mult din cauza mea pt ca nu prea am incredere in el.ok.deci eu nu mai am incredere in el pt ca acum un an el m-a inselat pe mine si eu banuiam ca ma inseala si tocmai de aceea i reprosam ca de ce imi face dastea,dar el nega si ma facea nebuna,ma injura uneori,ba chiar a dat si in mine,dar nu odata ci de mai multe ori.intr-un final eu am aflat ca m-a inselat chiar el mi-a recunoscut iar atunci ne-am certat.dupa cateva zile ne-am impacat deoarece am zis sa i mai acord o ultima sansa,deoarece il iubeam prea mult.o perioada ne-am inteles super,dar dupa o jumatate de an iar am "gasit" ceva.intr-o zi eram la el si neavand ce face am aprins calculatorul lui si fara sa vreau am vazut pe mess-ul lui ca vb cu o vecina de-a lui(o mare mare t..fa )niste lucruri care m-au deranjat de ex"pr meu:e maicata acasa?; ea :nu ; pr meu:pai atunci nu te duce si tu la 8 la scoala te duci de la ora 9................"si mai era ceva dar nu mai stiu sigur.l-am intrebat ce inseamna aia si el m-a luat cu abureli ca vai domne trebuia sa i duca ceva,ma rog chestii dastea.eu nu l-am crezut si iar ne-am certat rau si am vrut sa plec acasa la mine dar el nu m-a lasat si ca sa nu plec m-a batut.dupaia nu am vb cateva zile cu el.apoi din nou ne-am impacat.acu mai nou am vazut ca a sunat-o pe o prietena de-a mea la ora 00:00.si iar neaga ca nu a sunat-o.cu asa zisa prietena a mea m-am certat rau si ea la randul ei nu recunoaste nik.zice ca sunt nebuna.ok.deci am si eu o intrebare:e posibil ca eu mereu sa fiu "nebuna"?ca mie mereu sa mi se para k vad lucruri care cik de fapt nu sunt?ok lamuriti-ma si pe mine cu pb asta.ce ar trebui sa fac?eu sunt certata cu el,dar el ma suna tot timpul si spune ca ma iubeste si ca nu este adevarat ce am vazut.(imposibil sa nu fie adev pt ca am vazut eu cu "ochii mei",cum se spune,apelul ala.)ce sa fac sa ma impac cu el?ma iubeste cu adevarat?sau de fapt ce e in capul lui?e obsedat de mine?

eu una il iubesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba te face sa crezi ca e obsedat de tine? Nu vezi ca i se rupe?

Doamne ce gasculita esti!!! Banuiesc ca ai vreo 16 ani, altfel e cam grav!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine-i dai papucii, plangi vreo saptamana, doua, asa... O sa-ti treaca.

E clar ca nu te merita! :stars:

 

Asa o sa suferi mai putin, crede-ma!

 

Adevarata dragoste apare greu, dar apare pana la urma.

Editat de 7-Angels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca iti place cearta si bataile atunci te poti impaca cu el si sa te intorci la viata "certareata si bataioasa" pe care o ai..dar daca ai o farama de demnitate in tine atunci il poti lasa,il dai uitarii si il astepti pe acel baiat care te iubeste..dar iti repet daca iti place cearta si bataile ptr ca nu poti trai fara prietenul tau du-te la el..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce naiba te face sa crezi ca e obsedat de tine? Nu vezi ca i se rupe?

Doamne ce gasculita esti!!! Banuiesc ca ai vreo 16 ani, altfel e cam grav!

nop am 19,ms

 

Mai bine-i dai papucii, plangi vreo saptamana, doua, asa... O sa-ti treaca.

E clar ca nu te merita! :stars:

 

Asa o sa suferi mai putin, crede-ma!

 

Adevarata dragoste apare greu, dar apare pana la urma.

sincer asa ma gandeam si eu,dar nu eram prea sigura.ms mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce e in capul lui, dar in al tau ce e? Cum poti sa iubesti o persoana care iti aplica un asemenea tratament?! :stars: Nu crezi ca meriti mai mult decat batai, injurii si alte "bucurii"?

Editat de Jinxy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu l-am crezut si iar ne-am certat rau si am vrut sa plec acasa la mine dar el nu m-a lasat si ca sa nu plec m-a batut.dupaia nu am vb cateva zile cu el.apoi din nou ne-am impacat.

:stars: eu chiar nu va inteleg pe voi cele va puneti intrebarea 'oare ma iubeste?' dupa ce respectivul va administreaza 'corectii' prin violenta fizica.

va place sa fiti batute? atunci stati cu ei. dar sa nu va vad pe la stiri intr-o buna zi ... :good:

 

eu te-as intreba ce e in capul tau, nu in a lui ...

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"bataia e rupta din rai"

 

...depinde...cum te-a batut?

 

uneori partenerii se bat si apoi urmeaza o focoasa impacare ... nu e fain ?

 

bineinteles nu bataie cu topoare si cutite ci o palma din dragoste ... merge

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×