Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce au barbatii in torpedoul masinii personale

Postări Recomandate

Am citit pe alte forumuri ca barbatii se tot intreaba oare ce cara fetele in geanta si raspunsurile sunt multe. O multime de lucruri, cel putin 12. Dar de ce nici o fata nu are curiozitatea sa-i intrebe pe barbati ce au ei in torpedourile masinii personale? Uite ca am indraznit eu prima.

Hai baieti sa va vedem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fie sinceri si sa recunoasca faptul ca in torpedoul masinii au mai multe lucruri decat femeia intr'o poseta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: nu stiu daca se aplica la toti, dar my man are asa: multe, multe, multe fire(de pe la calculatoare, incarcatoare de telefon), agenda si un pix, bani, bonuri de la motorina, cd-uri, tot felul de componente de pc, servetele, prezervative, si multe multe acte....mai mult sau mai putin folositoare... :flowers:

 

personal, nu port posete asa ca, in mod clar, el m-a depasit la capitolul asta....mie imi incap in buzunar telefonul, cheile, cardul si banii...that's all i need!! :crazy: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma gandesc bine in torpedoul masinii am cam....25 de casete audio (deh, nu am scula cu cd si magazie in portbagaj) si cateva tigari (de rezerva) DAR sa va spun ce am in buzunarele de la usa ? :flowers: Nu pot...pentru ca ma mai mir si eu ce pot sa mai gasesc(regasesc) pe acolo. Cand ma plictisesc la un blocaj in trafic, ma mai uit prin ele. Am gasit zilele trecute o scoica luata acum vreo 2 ani de la mare...... Ei, dar sa nu credeti ca sunt un dezordonat (oare?) sau ca este o mizerie la mine in masina...... Nu. Dar de cand ma stiu la volan, in buzunarele alea se strang tot felul de nimicuri. Si ce daca, la capitolul asta le devansam pe femei cu gentile lor. Desi....daca stau bine sa ma gandesc :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu barbat are:cd-urile mele cu muzica romaneasca,ochelarii mei de soare,castile de la telefonul meu care se potrivesc insa si la al lui.Mai adauga si el din cand in cand harti,ochelarii lui de soare si hartiute multe,insa am eu grija sa i le scot caci altfel unde mi-ar mai incapea mie lucrurile :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am asa:

o scrumiera ceramica

5-6 casete audio

un proiector electric

un set de surubelnite

un set de chei imbus

doua pachetele de servetele umede

cateva pliculete cu zahar

scobitori

un permis de parcare 2007 special

un ecuson auto plastificat

o carpa din finet alb

o lanterna cu magnetou

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un fas de ploaie, o pereche de manusi, hartie igienica, cartea tehnica a masinii. Iar in suportul portierei: rascaietorul de parbriz, ochelarii de soare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No...eu nu sunt posesor de torpedou...dar pot zice ce car in geanta :blink:

- 5-6 dosare, 3 agende, 3 carti, umbrela, ziarul la zi, o sacosa (goala), 7-8 CD-uri, carnetul de sanatate, pasaportul, portofelul (fara bani, dar cu: 3 permise de intrat la biblioteci, legitimatia de serviciu, mini-agenda cu telefoane, carte de identitate, carte de alegator, un calendar de buzunar, 8-10 carti de vizita, 2 bilete de autobuz, ultimul fluturas de la salariul, ultima chitanta de la bancomat), ghid de tarife si servici Orange, 7 pixuri, 3 seturi de chei, guma, rezerve de mine de creion, ascutitoare, pachetul de mancare, servetele de unica folosinta si cand este frig, un fes :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×