Sari la conținut
Forum Roportal
wishmaster

Butterfly Effects =>film de nota 20!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da am vazut filmul asta de 3 ori si tot nu ma satur de el.daca intelegi tot misterul din el este un film excelent,care face toti banii.desi sunt un mare urmaritor de filme,acesta m-a impresionat......merita vazut si laudat apoi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si yo la-am vazut.. mi-a placut, mai ales dupa ce am inteles mesajul... :) :) :evil: E un film care merita vizionat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Impresionant filmul...genul de film care serveste ca exemplu cand vrei sa denumesti ceva...iesit din comun si in acelasi timp de exceptie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este intr-adevar un film mai putin accesibil pentru publicul larg..Este mai greu de inteles.Toul e sa fi atent, sa-la intelegi si sa crezi in ce se intampla.Desi pare, si chiar este, fictiune totusi se apropie de adevar mult mai mult decat multe alte filme pe aceleasi teme.Nu te poti intoarce in timp, sa schimbi ceva, si totul sa nu se duca intr-o directie nebanuita.

Este un film bun. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...super film...si aston...muah....prima data lam vazut doar pentru el... :) ...super idee oricumm...simi place ca nu e previzibil..si ideea asta nu prea a mai fost sin alte filme...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asculta aci la mine.....sa moara je filmu asta cre`ca a fost vazut de juma` de romanie da nu asta conteaza ci faptul ca este cel mai misto film vezi tu filmu` asta are si actiune si drama si SF umor mai putin dar oricum.....il poti numi film deci....vi`la recomand la toti.......vizionare placfuta ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"change a thing change everything"... profunda nu?

[snapbacca]28382[/snapbacca]

 

Era de fapt "change one thins change everything"

am vazut si eu filmu.e unul dintre cele mai impresionante filme.mai ales ca titlul filmului sa referta la teoria haosului: o bataie de fluturi in america poate provoca un uragan in celalalt capat al globului.

ideea e de exceptie.un film ce merita vazut.iar daca il si intelegi..e si mai bine :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×