Sari la conținut
Forum Roportal
votkalista

Haine ale unor marci de lux

Postări Recomandate

Mda, cam asa stau lucrurile: daca iti doresti niste produse de cea mai buna calitate, cu semnatura unor branduri de mare prestigiu, la un pret fooooarte avantajos, ei bine exista acum si in Romania un store care iti poate oferi asa ceva. Mai exact, toate marcile si produsele care momentan nu sunt de gasit nicaieri in tara (gen: JLo sau Armani etc.) sunt fooarte usor de gasit cu un simplu telefon. Personal va recomand cu toata sinceritatea sa apelati la serviciile oamenilor astora, ca e treaba serioasa. wink.gif Eu una m-am ales cu niste frumuseti de pantofi cu semnatura JLo si cu o roche grozava de la Victoria's Secret. Stiu! Stiu! Va intrebati cam cate zerouri are suma pe care am achitat-o! :ok:) Ei bine, pare greu de crezut, dar m-au costat toate muuuult mai putin decat daca mi-as fi cumparat ceva asemanator din MallPlaza, sau mai stiu eu de unde. :) Uite si numarul de telefon: 0722249347 sau 2115842.

pupari. take care!

<daca va cumparati ceva frumos sa-mi povestiti si mie, bine?!... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu mai multe detalii. Mai exact ce reprezinta? Este un tip care le aduce din afara, este un magazin sau cum? ms.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu sint facute in china?

personal ma indoiesc ca sint originale,am vazut falsuri destul de bine facute! :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca iti doresti niste produse de cea mai buna calitate, cu semnatura unor branduri de mare prestigiu, la un pret fooooarte avantajos, ei bine exista acum si in Romania un store care iti poate oferi asa ceva.

 

 

 

La ce-ti foloseste asa ceva cand abia poti sa-ti permiti sa platesti costul vietii ???

 

Exagerari mioritice din toate timpurile !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur nu sint facute in china?

personal ma indoiesc ca sint originale,am vazut falsuri destul de bine facute! :angry:

 

sigur nu sunt facute in china. e vorba de un magazin nou aparut (de fapt primul de gen din Romania). are afiliere sau colaborari cu brandurile mari, de lux, si aduce produse originale direct din USA. Chestia asta devine foarte profitabila in momentul in care vrei sa cuperi produse de la mai multe marci de lux, pentru ca magazinul asta are o filiala si in USA si deci iti poate trimite toate produsele cumparate intr-un singur pachet => transport muuuult mai ieftin. In plus, tot asa, te scuteste de taxele aditionale etc. E o treaba foarte pe bune, zau asa. :flowers: pupari. spor la trebi! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un magazin online nu au? Sa vedem si noi ce oferta au ... :cheer:

 

www.lust.ro, doar ca n-o sa te ajte momentan cu nimic ptr ca e under construction.

in fine, cine e interesat cu adevarat de niste produse de calitate banuiesc ca se poate deranja sa dea un telefon acolo si sa le ceara detali, nu?!...

pupari! nu te jena sa ii suni, ca sunt chiar de treaba. :cheer:

0722249347 / 2115842

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ce-ti foloseste asa ceva cand abia poti sa-ti permiti sa platesti costul vietii ???

 

Exagerari mioritice din toate timpurile !!!

poate ca unii isi permit! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×