Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

HALF LIFE 2 pt ce interesati

Postări Recomandate

azi am avut placerea sa joc pentru prima data jocul despre care sa-a facut atata valva si pentru care sa-a amanat de vreo 3 ori lansarea ... mi se pare un joc destul de reusit si acceptabil pentru cei cu calculatoare nu asa de performante merita sa-la incercati astept pareri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il am si yo... in curand sa-ar putea sa va comunic daca are happy end sau nu... :pee :pee :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:!: Este un joc super:!: , la-am terminat in cateva ore (vreo 30), are un bug nu prea deranjant, din cand in cand se dezactiva AI-ul si toti inamicii stateau nemiscati, se remediaza rapid cu o comanda din consola "`" . Este un joc beton cu cea mai tare grafica de pana acum si jucabilitate fluenta. Dinamica miscarii este aproape reala, sunetul poate fii setat pentru sistemul de boxe de care dispune fiecare, pe 5.1 suna beton.A meritat asteptarea, de la primul pana acum. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...acel bug este setat special de Valve pentru. copiile pirat ale jocului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam slaba protectia pentru "piraterie".... simpla comanda "ai_disabled 0" activeaza AI-ul si poti juca in continuare.... :tease:

 

Bogdane pune comanda asta "ai_disable 0" , fara "d" si iti va merge sigur.Asta e comanda pt bug.Mult noroc!

Editat de SlyMur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×