Sari la conținut
Forum Roportal
ioana_r19

MTV...cel mai tare post de muzica?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

c parere aveti...este sau nu MTV-ul cel mai misto post de muzica din lume? spuneti tot c credeti despre prezentatori, emisiuni, artisti etc...

aveti mana libera sa comentati c vreti.. :dee/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prea generala intrebarea ta. MTv este un post care a inceput un fel de revolutie a tinerilor , le-a deschis mintea (in state). Mtv Romania este sub orice critica, pacat ca nu putem alege ce mtv vrem. Muzica buna au si cei de la VIVA (insa op. regional nu i-a mai inclus in lista lor).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea, nu MTV-ul este cel mai bun, ci Vh1, pentru ca promoveaza numai muzica buna, din toate generatiile, nu le lasa sa cada in uitare + ca are o groaza de topuri si emisiuni. Si MTV-ul este bun, dar nu cel romanesc...

Editat de Big.Brother
o mică greşeală

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Postul meu favorit de muzica e VH1, apoi VH1 classic - mai ascultam mult acum cativa ani si CMT, insa el nu mai e transmis de retelele de cablu . MTV-ul mi se pare ... jenant (vorbesc de cel romanesc) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai imi place MTV-ul acum in romana. Postul era oca inainte, eu am avut timp de vreo 3 luni un MTV-Turcia, era super.Am prins la un moment data si MTV-Germania-fara cuvinte.

 

Ce sa mai vorbesc despre CMT, era f frumos, dar din pacate si la mine la-au scos din grila. Acum tot VH1 ascult si cateodata VIVA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ceva timp nu prea mai ascult muzica la televizor... mai mult la radio si pe calculator... am propria mea lista de melodii, astfel ca nu mai sunt nevoita sa schimb canalele in cautare de ceva mai bun...

Cat despre MTV... e mai bun decat Atomic (mai nou TVcaalumea, oare de ce i-au dat numele asta!? :twisted: ), insa intotdeauna e loc de mai bine.. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu zic ca nici eu nu prea ascult muzica pe la tv ... am propria mea lista cu melodii care le toc toata ziua :dee dar in comparatie cu tvca-naspa:de e mai bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

personal prefer sa ascult MCM post frantuzesc. desi yo aproape nu inteelg o boaba melodiile sunt 100% mai bune decat de pe mtv(pentru ca nu am melodii romanesti poate inafara de dragostea din pomi :De )

 

producatorii romani nu au idei de a face emisiuni tv si mai ales de muzica interesante. mai bine ma uit la stupize stupize decat la emisiunile alea...sau mia bine la din dragoste, iarta-ma si restu copiilor fidele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mtv are bun numai emisiunea de luni.ROcca!in rest mai nimic

prefer VH1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×