Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

BARBATI VS. FEMEI

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

 

asea... cam asa ar trebui sa arate perechea ideala :flowers: ea stand cuminte pe bancuta, el cautand-o pe net ... :flowers:

 

 

 

puteti spune ce doriti despre femei si/sau barbati :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

asea... cam asa ar trebui sa arate perechea ideala :flowers: ea stand cuminte pe bancuta, el cautand-o pe net ... :flowers:

puteti spune ce doriti despre femei si/sau barbati :good:

 

 

Asteptam cu nerabdare topicul. :flowers:

 

Nu ai poze si cu el pe bancuta, iar ea cautandu-l pe net?! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

persoane una in completarea alteia...sau fiecare un rau necesar pentru celalalt....unii cica's suflete pereche ....ma gandesc si mai revin :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers:

Misto pereche.

Eu iubesc barbatii. Sunt lesinata. N-as putea trai fara ei.

 

 

Pe toti?!?!?! :flowers: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers:

Misto pereche.

Eu iubesc barbatii. Sunt lesinata. N-as putea trai fara ei.

mda... nici eu nu as putea trai fara femei... asa cum sunt ele: frumoase sau cocosate, destepte sau nu, cu dotari sau fara, intr-un fel sau altul ne infrumuseteaza viata... sau nu.

 

Nu ai poze si cu el pe bancuta, iar ea cautandu-l pe net?! :flowers:

inca nu ... :flowers:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lasand la o parte romantismele.. io chiar sunt fan. Unii barbati au atata sarm, imi place sa-i urmaresc mergand, imi place sa le vad mimica fetei, imi place sa le privesc ochii, zambetul, mainile mai ales, imi place sa le adulmec parfumul, am avut prieteni si am, foarte buni, cu un simt al umorului demential, care mi-au dat si imi dau sfaturi bune.. Ce mai! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
persoane una in completarea alteia...sau fiecare un rau necesar pentru celalalt....unii cica's suflete pereche ....ma gandesc si mai revin :flowers:

oricat am critica sexul opus si ei pe noi, asa e. nu putem trai unii fara altii.

 

inca nu ... :flowers:

pai ... sa-ti faci :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... nici eu nu as putea trai fara femei... asa cum sunt ele: frumoase sau cocosate, destepte sau nu, cu dotari sau fara, intr-un fel sau altul ne infrumuseteaza viata... sau nu.

inca nu ... :flowers:

asta-i locul unde pot spune ca tipa de pe banca...nenesa dreaq....sta toata ziua-n parcuri la agatat....are fundul mare si ca mai bine ma duc la curve???? :flowers:

sau e locul serios in care spun ca eu ador femeile....ce pacat ca-s cam putine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasand la o parte romantismele.. io chiar sunt fan. Unii barbati au atata sarm, imi place sa-i urmaresc mergand, imi place sa le vad mimica fetei, imi place sa le privesc ochii, zambetul, mainile mai ales, imi place sa le adulmec parfumul, am avut prieteni si am, foarte buni, cu un simt al umorului demential, care mi-au dat si imi dau sfaturi bune.. Ce mai! :flowers:

 

 

:flowers: :flowers: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×