Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

1? 10? 30? 100? 1000?

Evaluează acest topic

chiar, cite?  

61 membri au votat

  1. 1. cite orgasme necesare unei femei pentru a-si "uita" fostul partener?

    • unul este suficient, dar sa aiba si situatie
      14
    • asa, vreo 10-30...
      7
    • multe, peste 100, asa, de-un sezon estival...
      1
    • 1000
      5
    • ma umfla risul, nu pot raspunde...
      34


Postări Recomandate

Stiu, este o tema cel putin ciudata, desueta daca vreti. Totusi cred ca se poate raspunde la ea...O sa sara-n sus unele (sau unii) dar asta e. Am postat-o si gata!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce sa sar in sus, dar am totusi o nelamurire?? cu orgasme uitam "fostul"? :flowers:

 

Edit: aha, acum am vazut ultima optiune de la chestionar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o mie mi se pare rezonabil... nu stiu care era intrebarea dar suna bine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unul ajunge. dar mai trebuie si altceva pe langa..si acel ceva nu este reprezentat de "situatie". E vorba de caracter, atitudine, BL...sunt anumiti factori care nu sunt niciodata luati in considerare de femei(cel putin nu la nivel de constient)

 

Daca eu acum intreb cum as putea face o fata sa ma iubeasca mi s`ar da niste sfaturi de genu: sa fiu atent cu ea, rabdator, sa nu fac presiuni, sa fiu alaturi de ea in orice situatie...

 

Fetelor..vi se pare cunoscut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii trebuie un orgasm psihic..sa o faci sa se simta bine in prezenta ta..atata..sa simta ca tu esti perechea...si abia dupa aceea va incerca cu tine un orgasm fizic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ...exact sa te joci putin cu mintea ei! Intotdeauna a umblat vorba in popor ca "femeia simte si barbatul gandeste"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×