Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Armina

Relatii!

Rate this topic

Relatii!  

59 members have voted

1. 1. Ce tip de relatie preferi acum?

• De scurta durata
      5
    • One night stand
      4
    • De lunga durata
      41
    • Niciuna
      0
    • Ma mai gandesc
      9

Recommended Posts

nu pot vota, pt ca nu ma pot incadra in nici una din optiunile de mai sus, pt ca eu doresc o relatie de genul: "suntem impreuna cand am eu chef, si nu am datoria sa-ti raportez nimic din ceea ce nu-mi doresc" asa vad eu relatia perfecta :yes:

nu pot vota, pt ca nu ma pot incadra in nici una din optiunile de mai sus, pt ca eu doresc o relatie de genul: "suntem impreuna cand am eu chef, si nu am datoria sa-ti raportez nimic din ceea ce nu-mi doresc" asa vad eu relatia perfecta :yes:

Asa vezi acum relatia perfecta dar peste cativa ani cu siguranta ti se va schimba parerea.Ai incercat sa te pui in locul prietenului tau?Cum te-ai simti daca el ar vedea la fel ca tine relatia perfecta?!Nu stiu ,poate ca gresesc dar......asta e parerea mea

Da, aşa că "domnişoara perfectă" e singură, ceea ce era de aşteptat, cu această filozofie de viaţă.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this