Sari la conținut
Forum Roportal
girl_

Hip Hop & R-nB

Postări Recomandate

pai hip-hop, ai putea incerca Jay-z si DMX, daca iti place si rap-ul incearca Tupac.

Despre r'n'b, sunt o gramda de artisti:Ashanti, Beyoncee, Aaliyah, Mary J Blige, Mario Winans, Mario, R Kelly,etc. Chiar sunt o gramada.

Ce te atrage mai mult, hip-hop-ul sau r'n'b-ul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puff, da cu hh-ul romanesc nu le aveti?? ascultati si voi un bitza, anonim sa

nu de alta da sunt unele melodii care sunt rupte din realitate (sa lasam manelele deoparte k nu suferim :senile: )

 

 

incercati ca nu aveti de pierdut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciara feat Bow Wow-Like you..e super tare melodia ..ti`o recomand cu placere

 

*caldura am vrut sa spun:)) ..din cauza vitezei..imi cer scuze :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
recomandatimi si mie cateva piese de aceste genuri care merita ascultate pls! :cry:

iti recomand sa folosesti cratima...e unu lucru mai inteligent decat muzica "de aceste genuri" :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

recomandatimi si mie cateva piese de aceste genuri care merita ascultate pls! :lol:

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=75lqOINYBDc"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=75lqOINYBDc" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai hip-hop, ai putea incerca Jay-z si DMX, daca iti place si rap-ul incearca Tupac.

Despre r'n'b, sunt o gramda de artisti:Ashanti, Beyoncee, Aaliyah, Mary J Blige, Mario Winans, Mario, R Kelly,etc. Chiar sunt o gramada.

Ce te atrage mai mult, hip-hop-ul sau r'n'b-ul?

 

Jay-z, DMX tot rap canta :flowers: rap'ul face parte din cultura hip-hop... hip-hop'ul nu inseamna numai muzica... :o: scuze, dar nu m-am putut abtine...

 

Pai rap... underground... Merita sa asculti Immortal Technique ( in special melodiile Dance with the Devil si Bin Laden)... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×