Sari la conținut
Forum Roportal

Materiile  

59 membri au votat

  1. 1. Ce materie v-a placut in liceu/sau va place?

    • Matematica
      9
    • Informatica
      10
    • Romana
      5
    • Chimie
      3
    • Biologie
      4
    • Fizica
      2
    • Istorie
      6
    • Geografie
      2
    • Altele
      10
    • Nu conteaza
      3
    • Toate
      5


Postări Recomandate

Ce materie va place? Mie matematica ... Voua?

Pe ce profil va indreptati? Sau pe ce profil sunteti? eu mate/info :crazy: Credeti ca ati ales bine? Preferati un alt profil decat cel ales?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles!! eu sunt la chimie-biologie si inca regret ca sunt la acest profil. Fiecare isi da seama unde se descurca mai bine la un moment dat.....deh :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt la Stiintele naturii si mananc chimie si biologie pe paine.Si mie imi place matematica, dar parca tot mai mult biologia. Cateodata regret ca sunt la profilul asta, dar nu cred ca la altul m-as fi descurcat mai bine, oricum mai am un an si gata. :tease:

Editat de buffy_raluk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

paradoxal , desi mate este considerata de multa lume o discilina greoaie , iata ca cele mai multe voturi sunt pt mate , cele mai multe meditatii se dau la mate ( toata lumea stie mate ... :tease: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am spus ca nu conteaza. Pentru ca mai degraba conteaza profesorul decat materia.

 

Ai dreptate. Eu am invatat la mate datorita profesoarei( ca mereu mergeam pe uman), si, mi-am dat seama ca e chiar frumoasa materia asta. Si la franceza era asa faina profa (acum ne zicem pe nume, ea a propus) incat adoram orele ei. La engleza, a trebuit sa merg la Interstudia deoarece aveam un profesor imbecil si frustrat, deci, eu zic ca ai dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

franceza mi-e cea mai draga,e si o ora pe cinste,ne distram toti facand glume,dar cu asta invatam noi,e o ora care te duci de drag. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×