Sari la conținut
Forum Roportal
ANNA

SAPTAMANA MODEI LA BUCURESTI!!!!!

Postări Recomandate

Buna, Anna, bine ai venit pe roportal. :cry:

Eu una sigur nu o sa pot merge la Bucuresti, dar am sa ma uit la TV. Ne poti da detalii - cand o sa fie? Daca mergi, te rugam scrie-ne si noua ce si cum e pe acolo :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru e sigur ca tare ma bucur sa fiu pe roportal ceea ce nu stiu asa de sigur e data exacta cand incepe evenimentul dar oricum este intre 3 si 6 decembrie.Eu voi fi acolo si promit sa va povestesc si voua culisele. :winca: :dee va pup

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hotelul Intercontinental din Bucuresti a gazduit, la sfarsitul saptamanii, in cadrul Festivalului Bucharest Fasion Weeca.

In deschidere, a fost prezentata colectia semnata Catalin Botezatu. Au urmat prezentarile Mistacae, Dia Collection, Blandina Ilinca,George Hojbota si blanuri ale Casei MG.

Prima seara a festivalului a avut loc sub deviza "surprize", evenimentul fiind onorat de multe vedete, printre care Nicoleta Luciu, Fizz, Oana Zavoranu si Pepe, care au fost adusi ca mire si mireasa pe podium de creatoarea Flora Nastase.

Sambata au fost prezentate colectiile islandezului Spacasmannsspjarir si ale italianului Rossi Barbarossa,.

Cele mai apreciate au fost incontestabil defilarile Paco Rabanne si Sonia Rycaiel, cu colectiile de toamna-iarna 2004-2005.

Au incantat publicul Ingrid Vlasov, Damat, Rita Muresan.

 

(sursa Curierul national)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, simplu, pentru informare. Ai fost pe acolo?

 

 

Si pe unde isi mai schimbau manechinele hainele in timpul prezentarii? :) :)

Despre Botezatu - nimic??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pe unde isi mai schimbau manechinele hainele in timpul prezentarii?

 

Asta vrea sa afle tot poporul !! Cum au fost..fetele ? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai fost pe acolo?

Si pe unde isi mai schimbau manechinele hainele in timpul prezentarii? :)  :) 

Despre Botezatu - nimic??

 

Din pacate n-am fost.. asa ca nu pot sa va spun noutati. A uitat sotia invitatiile in geanta.. ( sau cel putin asa mi-a spus mie luni! ::cry:: )

Botezatu a fost decent banuiesc (ca nu mai este pe prima pagina)... iar manechinele..eheeee.. pai ele sunt oricum ....frumoase.

si apoi a hotel nu aveai cum sa vezi " culisele" . deci neinteresant... pentru mine..(se aplica zicala cu vulpea si strugurii??!! ::x: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost!!!

Mi-a placut mult dar m-a dezamagit Miss Romania...tot Irinel Columbeanu (care se tot fataia pe acolo intr-una) a fost capul rautatilor...adica a castigat "iubita" lui...Blanche...o "frumusica" dotata peste masura cu buze si sani...Erau fete care aratau mult mai bine si care si-au pastrat demnitatea si pentru asta au pierdut titlul de Miss dar asta-i lumea modei plina de compromisuri....

In rest nimic spectaculos...Timeea cam balbaita ...Catalin cam ranjit...si multa lume "buna".

Hai ca la Iasi se organizeaza evenimente mai bune...

Las ca mutam noi sapt modei la ea acasa de unde a plecat adica la Iasi.

 

:dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×